• تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ | کد خبر : 46716
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  اجرای ۴ هزار و ۸۰۰ طرح ورزشی در کشور
  دیبا: معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزیر ورزش و جوانان درطی سفر یک روزی به بناب از چندین پروژه ورزشی راکد و نیمه راکد بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند پیشرفت فیزیکی این پروژه ورزشی قرار گرفت.

  به گزارش دیباخبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،میرهادی قره سید رومیانی گفت: حدود ۴ هزار و ۸۰۰ طرح ورزشی در مناطق مختلف کشور در دست اجراست.

   

  او در بازدید از مراحل پیشرفت ورزشگاه در حال احداث شهر بناب گفت: تکمیل و بهره برداری این پروژه‌ها نیازمند ۵۲ همت است که ۳۰ همت آن باید به شرکت توسعه و تجهیز وزارت ورزش اختصاص داده شود و ۲۰ همت هم در اختیار مجموعه فنی ادارات کل ئرزش استان‌ها قرار گیرد.

   

  او درباره ورزشگاه ۱۵ هزار نفری بناب هم گفت: پیشرفت فیزیکی این ورزشگاه به بیش از ۹۰ درصد رسیده است و تا پایان بهمن ماه امسال ۱۴۰۲ به بهره‌برداری می‌رسد.

   

  معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: مردم ورزش دوست شهرستان بناب سال هاست که در انتظار افتتاح و بهره مندی از این مجتمع ورزشی بناب می‌باشند که با افتتاح این پروژه دغدغه مردم این منطقه در بخش اماکن ورزشی حل می‌شود و با تکمیل این ورزشگاه نه تنها در منطقه بلکه در شمالغرب کشور مثل نگین می‌درخشد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز