• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ | کد خبر : 46686
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  امکانات شهرداری تبریز در حوزه سلامتی و ورزش در اختیار دانش آموزان است
  دیبا: شهردار تبریز با بیان اینکه ایجاد فضای مناسب و مطلوب برای دانش آموزان در ساختن آینده شهر موثر است، گفت: تلاش می‌کنیم در حوزه سلامتی و ورزش امکانات شهرداری را در اختیار دانش آموزان قرار دهیم.

  به گزارش دیباخبر به نقل از ایسنا،یعقوب هوشیار در حاشیه بازدید از چند مدرسه سطح حوزه منطقه دو تبریز که همزمان با دومین قرارخدمت از دور چهارم قرارهای خدمت شهرداری تبریز انجام گرفت، اظهار کرد: هدف اصلی از بازدید مدارس دولتی در دور جدید قرارهای خدمت، احصای مسائل و مشکلات به خصوص در حوزه سلامت و ورزش است.

   

  وی از برنامه ریزی شهرداری در راستای ارتقای ظرفیت‌های مدارس دولتی سطح شهر خبر داد و افزود: بسیاری از مشکلات شهر با همگرایی و هم‌افزایی مشترک ارگان‌ها قابل حل است.

   

  وی ادامه داد: بر همین اساس شهرداری با همتی مضاعف جهت ایجاد فضای مناسب و مطلوب برای دانش‌آموزان اهتمام دارد چرا که این قشر آینده شهر را رقم می‌زنند.

   

  حجت الاسلام والمسلمین علی پوررادی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی نیز در این بازدید اظهار کرد: شورا و شهرداری اشرافیت کاملی به مشکلات آموزش و پرورش شهر دارند، مدارس از نظر استحکام در برخی مناطق فرسوده بوده و در زلزله‌های اخیر آسیب دیده‌ و نیاز به بازسازی دارند.

   

  وی با بیان اینکه برخی مدارس نیاز به آسفالت و بهسازی عمرانی دارند، تصریح کرد: از شهردار و شورای اسلامی شهر تبریز استدعا داریم در حل مشکلات دستگاه تعلیم و تربیت استان کمک حال باشند.

   

  همچنین شهرداران مدارس نیز در این بازدید به طرح مشکلات مدارس همچون آسفالت، رنگ‌آمیزی دیوارها، تعمیر سرویس‌های بهداشتی، آبخوری‌ها و دیگر مشکلات موجود در مدارس پرداختند.

   

  به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، یکی از برنامه‌های دور چهار قرار خدمت‌های شهرداری تبریز بازدید از مدارس دولتی در جهت حل مشکلات جزئی این مدارس است که این هفته از مدرسه دخترانه ثارالله و دبستان پسرانه شهید منتظری بازدید شد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز