• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ | کد خبر : 46501
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دانشگاه صنعتی بیرجند جزو ده دانشگاه برتر کشور
  دیبا: دانشگاه صنعتی بیرجند جزو دانشگاه های برتر کشور قرار گرفت.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان جنوبی، رؤسای برتر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری کشور در آخرین روز اجلاس رؤسا دردانشگاه صنعتی بیرجند جزو ده دانشگاه برتر کشور شیراز، طی آئینی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری معرفی و با دریافت «نشان سرو» تجلیل شدند.

   

  این ارزیابی بر اساس شاخص‌های تعریف شده در دولت سیزدهم و برای عملکرد یک سال گذشته بوده است.

   

  در این آئین به ۱۴ نفر از رؤسای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشگاه‌ها و پارک های علم و فناوری کشور به عنوان رؤسای برتر نشان سرو اهدا شد.

   

  از بین رؤسای دانشگاه‌های کشور، ۱۰رئیس دانشگاه به عنوان رؤسای برتر؛ از بین رؤسای پژوهشگاه‌ها ۲ رئیس پژوهشگاه و از بین رؤسای پارک‌های علم و فناوری نیز ۲ رئیس پارک، به عنوان مدیرانی که بهترین عملکرد را در یک سال گذشته داشتند، انتخاب و نشان سرو را از دست وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دریافت کردند.

   

  همچنین رؤسای برتر علاوه بر نشان سرو، لوح سپاس و تندیس؛ یک پایه تشویقی نیز توسط وزیر علوم اهدا شد.

   

  رؤسای دانشگاه‌های اصفهان، یزد، تهران، علم و صنعت، صنعتی بیرجند، ارومیه، تبریز، بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین، اراک و حضرت معصومه به عنوان رؤسای دانشگاه‌های برتر معرفی شدند.

   

  همچنین از بین رؤسای مؤسسات پژوهشی، رئیس مؤسسه ملی اقیانوس‌شناسی و علوم جوی، رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی و از بین پارک‌های علم و فناوری نیز رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان به عنوان رؤسای برتر معرفی شدند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز