• تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ | کد خبر : 46453
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ائمه نماز جمعه، نمایندگان و مسئولان مراقب اظهارنظرهای خود باشند
  دیبا: امام جمعه موقت تهران گفت: ما ائمه نماز جمعه باید مراقب اظهارنظرهای خود باشیم و نمایندگان مجلس و مسوولان دولتی هم باید مراقبت کنند. جامعه ما ظرفیت ابتلا به حواشی اعصاب خردکن را ندارد و همه باید پای کار حل مسایل کشور باشند.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خسروشاه نیوز،حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری در خطبه های نماز جمعه این هفته تهران گفت: در نماز عید فطر حکمت رهبری جلوه مجددی داشت؛ در خطبه دوم دیدید که راهبردهای پیش روی امت را بیان کردند. مساله تقویت اراده ملی مطرح است که در برابر جنگ اراده هایی است که از سوی دشمن گسترده انجام می گیرد. دیگری همکاری و همدلی ملی با تاکید بر مسوولان کشور و قوای سه گانه بود. دشمن برای ایجاد گسل های داخلی برنامه ریزی کرده است و مساله سوم هم تاکید بر حل مسایل کشور و پرهیز از حاشیه سازی ها بود.

   

  حاج علی اکبری خاطرنشان کرد: خیلی از حاشیه سازی ها هر چند از سوی دشمن هم هست، اما داخلی است. کسانی که مراقب زبان و موقعیت های خود نیستند با حرف هایشان بهانه دست دشمن می دهند و اینها را باید مراقبت کرد. در شرایطی که باید فرصت خدمت به مردم جدی گرفته شود و افکار عمومی نیاز به آرامش دارد این اتفاق ها را متاسفانه شاهد هستیم. ما ائمه نماز جمعه نیز باید مراقب اظهارنظرهای خود باشیم و نمایندگان مجلس و مسوولان دولتی هم باید مراقبت کنند. جامعه ما ظرفیت ابتلا به این حواشی اعصاب خردکن را ندارد و همه باید پای کار حل مسایل کشور باشند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز