• تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ | کد خبر : 46449
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  احداث ۵۰ هکتار فضای سبز در جنوب غرب تبریز
  دیبا: شهردار تبریز از تسریع روند تملک باغات لاله خبر داد و گفت: تملک و احداث ۵۰ هکتار فضای سبز در سطح حوزه منطقه ۷ از برنامه های پیش بینی شده امسال شهرداری است.

   

  به گزارش دیباخبر به نقل از خسروشاه نیوز به نقل از شهریار، یعقوب هوشیار در نخستین قرار خدمت از چهارمین دور قرار خدمت شهرداری تبریز که در منطقه ۷ برگزار شد، اظهار کرد: اعتبار ویژه ای برای احداث ۵۰ هکتار فضای سبز مابین وادی رحمت و شهید کسایی در نظر گرفته شده است. همچنین در خصوص توسعه فضای سبز، ۵۰ هکتار تملک و احداث این فضاها در منطقه پیش‌بینی شده است.

   

  وی در خصوص احداث ۵۰ هکتار فضای سبز مابین وادی رحمت و اتوبان کسایی تصریح کرد: پس از مطالعات می توان طرح ملی و یا پارک جنگلی در این محل پیش بینی کرده و زیرساخت های لازم برای تجهیز آن را فراهم کرد.

   

  شهردار تبریز با اشاره به اینکه باغات لاله ۷۰ هکتار مساحت دارد و امسال ۱۰۰ میلیارد تومان از بودجه منطقه یک برای تملک باغات لاله تخصیص داده شده است، خاطرنشان کرد: ۲۹ هکتار از این باغات تملک شده است در همین راستا کارگروهی برای تجمیع این باغات متشکل از مناطق ۳، ۷ و شهرداری مرکز تشکیل می‌شود تا روند اجرای تملکات به نسبت گذشته افزایش یابد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز