• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ | کد خبر : 46374
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  قول مساعد معاون رئیس جمهور برای تامین اعتبار بیمارستان جامع سرطان تبریز/۱٫۸ تخت بیمارستانی برای ۱۰۰۰ آذربایجانی
  دیبا: معاون اجرایی رئیس جمهور نسبت به تامین ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز بیمارستان جامع سرطان تبریز قول مساعد داد و پیشنهاد کرد برای تجهیز آن از ظرفیت و مشارکت شتاب‌دهنده‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان استفاده شود.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، معاون اجرایی رئیس جمهور صبح امروز (سه‌شنبه) از بیمارستان در حال ساخت جامع سرطان در تبریز بازدید کرد و در جریان پیشرفت عملیات اجرایی آن قرار گرفت.

   

  محسن منصوری در جریان این بازدید نسبت به تامین ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز این پروژه قول مساعد داد و پیشنهاد کرد برای تجهیز آن از ظرفیت و مشارکت شتاب‌دهنده‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان استفاده شود.

   

  معاون رئیس جمهور گفت: مشارکت خیران در آذربایجان شرقی تعریف و اجرای آنها آغاز شده که تکمیل و بهره برداری آنها موجب ارتقای سرانه بیمارستانی استان خواهد شد چرا که در حال حاضر سرانه تخت بیمارستانی آذربایجان شرقی ۱.۸ تخت برای هر هزار نفر است و بهره برداری از این پروزه ها امکان افزایش این عدد به استاندارد قابل قبول ۲ تخت برای هر هزار نفر را فراهم می کند.

   

  به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، بیمارستان ۲۶۰ تخت‌خوابی جامع سرطان با ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است و پیش‌بینی می‌شود فاز اول آن تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد.

   

  ساخت بیمارستان جامع سرطان از جمله اقدامات حسنه خیران نیک‌اندیش شهر تبریز است که عملیات اجرایی آن از سال ۱۳۹۶ آغاز شده و در جریان سفر استانی رئیس جمهور در خرداد ۱۴۰۱ نیز جزو مصوبات این سفر برای تخصیص سهم دولت از اعتبارات آن قرار گرفته است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز