• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ | کد خبر : 46199
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  اهدای ۳ ست بلانکت هایپوترمی توسط خیر سلامت به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز
  دیبا:۳ ست بلانکت هایپوترمی توسط خیر سلامت به مرکز آموزشی، درمانی و تحقیقاتی امام رضا(ع) تبریز اهداء شد

   

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، حسن سلیمانپور، رئیس بخش آی سی یو ۷ بیمارستان امام رضا (ع) تبریز با اعلام خبر اهدای ۳ ست بلانکت هایپوترمی توسط خیر سلامت به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز اظهار کرد: از دو سال قبل پروتکل هایپوترمی در بخش آی سی یو هفت این مرکز اجرا می‌شود.

   

  این استاد دانشگاه افزود: بیماران مبتلا به ایست قلبی و بیمارانی که ضربه مغزی شده و در حالت کما هستند در صورتی که شرایط خاص بالینی را داشته باشند تحت پروتکل هایپوترمی قرار می‌گیرند و به مغز بیمار این فرصت داده می‌شود که تحت مدل های هایپوترمی، حداکثر استراحت را بکند و رادیکال‌های آزادی که تحت تاثیر آسیب‌ها بوجود آمده‌اند به حداقل ممکن برسد و بیماران بعد از طی مراحل این پروتکل شانس برگشت‌شان به زندگی عادی بیش از ۵۰ درصد افزایش می یابد.

   

  سلطانی آذر که پدر بزرگوارشان، در مرکز آموزشی، درمانی و تحقیقاتی امام رضا (ع) تبریز بستری می‌باشند ضمن تشکر از تلاش‌های کادر زحمت‌کش این مرکز مخصوصا رئیس بیمارستان، رئیس بخش آی سی یو ۷ گفت: در مدتی که بیمار مان بستری می باشند شاهد تلاش‌های اساتید و تمام کادر بیمارستان هستیم.

   

  وی ۳ ست بلانکت هایپوترمی برای این بخش خریداری و جهت استفاده بیماران نیازمند اهدا کرد.

   

  سلطانی‌آذر متذکر شد: نیازهای این مرکز بزرگ با این همه خدمات متنوع درمانی باید در جامعه اطلاع‌رسانی شود تا خیرین بزرگوار استان اقدام کنند.

   

  تبلور عشق و ایثار در قالب خدمت سلامت به همنوع تلاشی بسیار مقدس می ‌باشد امیدواریم تمام خیرین سلامت استان تحت توجهات قادر متعال سلامت و تندرست بوده همچنان مزین به نیکوصفت سخاوت باشند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز