• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ | کد خبر : 46112
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  توزیع مرغ گرم در آذربایجان شرقی افزایش می‌یابد
  دیبا: رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی از افزایش توزیع مرغ گرم در بازار استان خبر داد و گفت: روزانه ۲۹۰ تن مرغ در استان کشتار و توزیع می‌شود

  به گزارش دیبا خبر به نقل از خسروشاه نیوز به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی، اکبر فتحی میزان مصرف روزانه استان برای مرغ گرم را حدود ۲۸۰ الی ۳۰۰ تن بیان کرد و افزود: برای امروز حدود ۲۹۰ تن لاشه مرغ گرم که دیشب کشتار شده است در مراکز عرضه، توزیع می شود.

   

  وی ادامه داد: در مواقعی که مرغ گرم کمتر از نیاز روزانه استان توزیع شود، از طریق عرضه مرغ منجمد بازار را به تعادل می‌رسانیم و در ۱۰ روز گذشته نیز روزانه حدود ۲۰۰ تن مرغ منجمد وارد شبکه توزیع‌شده است و در این خصوص مشکلی نداشته‌ایم.

   

  رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی افزود: با توجه به جوجه ریزی که در فروردین‌ماه صورت گرفته است در آینده نیز مشکلی از نظر عرضه مرغ نخواهیم داشت و میزان جوجه ریزی در حال حاضر، نسبت به مدت مشابه سال قبل، در وضعیت مناسبی قرار دارد.

   

  فتحی بیان کرد: اگر در وضعیت بازار یا قیمت مرغ مسئله‌ای رخ دهد با عرضه مرغ منجمد برای به تعادل رساندن عرضه و تقاضا و تنظیم قیمت‌ها اقدام خواهیم کرد اما در حال حاضر نیازی به عرضه مرغ منجمد وجود ندارد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز