• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ | کد خبر : 46067
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تجلیل از برگزیدگان جشنواره شهید مطهری در تبریز
  دیبا: شانزدهمین جشنواره شهید مطهری دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار و از ۶۵ برگزیده در بخشهای استادان، دانشجویان و کارمندان تجلیل شد.

  به گزارش دیباخبر به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز آذربایجان شرقی استاندار در این جشنواره گفت: اگر امروز در بخش‌های مختلف به مشکل برخورده ایم، ناشی از ضعف در حوزه علوم انسانی است.

   

  عابدین خرّم افزود: شهید مطهری در حوزه علوم انسانی برای ما چراغ راه است باید آثار او را تفسیر کنیم و با شرایط روز مطابقت دهیم تا در زندگی روزمره و ابعاد مختلف جامعه جاری شود.

   

  وی اضافه کرد: در دوران کرونا اوج ایثارگری کادر درمان اتفاق افتاد و حرکت‌های جهادی و تولید واکسن نیز موجب عبور از بحران شد و به همین روال باید عدالت در حوزه سلامت را نیز محقق کنیم.

   

  استاندار آذربایجان شرقی رساندن خدمات بهداشتی و درمانی به همه مناطق و محرومیت زدایی را وظیفه مهم دست اندرکاران و مسئولان مربوطه دانست.

   

  نقی پور رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز هم گفت: هدف ما همواره در آمیختن علم و اخلاق است تا تربیت نیروی متخصص و متعهد محقق شود.

   

  وی افزود: لازم است مدیران کشور و استان نیز به توان و تجربه استادان توجه کنند و به آن‌ها در تصمیم گیریهای کلان نقش بدهند چرا که حفظ جایگاه و کرامت آن‌ها اهمیت زیادی در ایجاد انگیزه برای جو

  انان دارد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز