• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ | کد خبر : 46060
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مسئولان کمیته‌های اجرایی هیات پزشکی ورزشی آذربایجان شرقی معرفی شدند
  دیبا:طی جلسه‌ای که در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز برگزار شد، سرپرستان کمیته‌های هیات پزشکی ورزشی آذربایجان شرقی معرفی شدند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از ایسنا ،یونس قوام لاله، سرپرست هیات پزشکی ورزشی آذربایجان شرقی در این جلسه گفت: با توجه به رسالت خطیر هیات پزشکی ورزشی امیدواریم بتوانیم خدمات شایسته‌ای به ورزشکاران استان ارائه دهیم.

   

  وی با اشاره به اهمیت کار گروهی در یک مجموعه، افزود: امروزه رسیدن به هدفی مشخص به تنهایی امکان پذیر نیست یا بسیار دشوار است و کار کردن در شرایط گروهی کمک می‌کند تمامی امورات سریع‌تر و موثرتر به انجام برسند.

   

  قوام تاکید کرد: همکاری تیمی هم‌چنین باعث می‌شود که اعضا مسئولیت پذیرتر باشند و این امر به افزایش انگیزه آن‌ها و بالا رفتن موقثیت در مجموعه کمک می‌کند.

   

  وی اضافه کرد: تیم حاضر یکی از قویترین و متخصص ترین نفراتی هستند که با هدف مشخصی گرد هم آمده‌اند تا با یاری هم گام‍‌های موثری در جهت سلامت جامعه و ورزشکاران استان بردارند.

   

  سرپرست هیات پزشکی ورزشی آذربایجان شرقی ادامه داد: اولین اقدام این هیات تمرکز زدایی و دادن اختیارات به شهرستان‌ها است و باید شهرستان‌ها کانون مشخص تصمیم گیری، برنامه ریزی و هزینه کرد و به کارگیری امکانات شوند. در آینده آن‌ها را دارای اختیارات اجرایی خواهیم کرد.

   

  وی اظهار کرد: با ایجاد شرایط مساعد در شهرستان‌ها و امضای تفاهم نامه با خدمات درمانی در همان شهر باید موجبات رفاه ورزشکاران در شهرستان‌های استان را فراهم آوریم تا نیازی به سفر به تبریز برای انجام درمان ورزشکاران نباشد.

   

  به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی استان، در پایان این آیین، دکتر بهرام صمدی راد به عنوان مشاور پزشکی قانونی، دکتر اصغر ذولفقاری به سمت سرپرست کمیته آموزش، دکتر یاسمن کیوانچهر به سمت سرپرست کمیته درمان و توان بخشی، دکتر ناصر ژرفی به سمت سرپرست کمیته روان شناسی، دکتر سید علی دانش نسب به سمت پزشک معتمد، سیروس عباس زاده به سمت سرپرست کمیته نظارت بر سلامت اماکن ورزشی، ساسان مستقیمی مطلق به سمت سرپرست کمیته خدمات درمانی، حسین فرج الهی به سمت سرپرست خزانه داری، فهیمه ویدافر به سمت سرپرست امور بانوان، محمد باقر حریدیان سرپرست حسابداری کلینیک و امور مالیاتی، ابراهیم امینی فر دبیر و سرپرست امور اداری و رفاهی، مهدی اولی بعنوان سرپرست کمیته پوشش پزشکی مسابقات، آرش محمدزاده سرپرست کمیته تغذیه و مهدی شیرازی فر به عنوان سرپرست کمیته روابط عمومی منصوب شدند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز