• تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ | کد خبر : 45903
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  وزیر بهداشت: هیچ مشکلی در تامین داروی کشور نداریم
  دیبا:وزیر بهداشت، درمان و آموزش بهداشتی با بیان اینکه بخش اعظم چرخه دارو در کشور تامین می‌شود، گفت: خوشبختانه مشکلی برای تامین دارو در سال جاری نداریم

  به گزارش  پایگاه  خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا، دکتر بهرام عین الهی افزود: خوشبختانه وزارت بهداشت و دولت تدابیر لازم برای تامین داروی مورد نیاز کشور را اندیشیده است.

  وی همچنین درباره شیوع موج کنونی ویروس کرونا اظهار داشت: هنوز این موج فروکش نکرده و برای ریشه کنی آن نیازمند همراهی بیشتر مردم در رعایت دستورالعمل های بهداشتی هستیم.

  وزیر بهداشت همچنین با اشاره به مسئله واکسیناسیون کرونا افزود: دغدغه بیشتر ما افرادی است که برای واکسیناسیون اقدام نکردند که بیشترین شمار فوتی های ما را تشکیل می دهند.

  عین الهی با تامید بر دُز یادآور افزود: تاکید ما بر این است که حتی افرادی که ۶ ماه از آخرین تزریق واکسن آنها میگذرد برای دریافت دُز یادآور به مراکز بهداشتی مراجعه کنند.

  وی همچنین به مراسم امروز اشاره کرد و گفت: مراسم افطاری بسیج جامعه پزشکی از دوران جنگ تحمیلی آغاز شد و بدون وقفه ادامه داشت تا سال ۱۳۹۹ که با ورود همه گیری کرونا به تعویق افتاد.

  وزیر بهداشت اظهار داشت: در دوران جنگ تیم های بهداری متشکل از پزشکان و دانشجویان جوان بودند که پایه مراسم افطاری را بنا گذاشتند.

  به گفته او، این مراسم دورهمی و زنده نگاهداشتن بهداران دوران دفاع مقدس است که محفلی را برای خاطرات دوران جنگ ایجاد می کند

  بر چسب ها: , ,
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز