• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ | کد خبر : 45790
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  وکلا سفیران عدالتخواهی اقشار کم برخوردار جامعه
  دیبا: مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان در آیین تجلیل از وکلای شاغل در راه و شهرسازی استان، وکلا را سفیران عدالتخواهی اقشار کم برخوردار جامعه دانست.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از اداره اطلاع رسانی و ارتباطات راه و شهرسازی؛ با حضور دکتر بخشی زاه، حجت الاسلام خلیلی – مشاور فرهنگی، ارتباطات و اطلاع رسانی مدیرکل،رضا بنده خدا – سرپرست معاونت املاک و حقوقی، صدیار اروجی سرپرست اداره امور حقوقی و دعاوی وکارشناسان اداره حقوقی – وکلا و مشاورین حقوقی، از همکاران وکیل و مشاور حقوقی اداره کل تجلیل بعمل آمد.

  در این مراسم بخشی زاده مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان ضمن قدردانی از تلاشها و اهتمام ویژه ی وکیلان این اداره کل، حقیقت خواهی را آرمانی دانست که بشر همواره به انحای مختلف به دنبال آن بوده است که با ظهور عدالت در همه ی عرصه ها دنیا بر مدار حق و حقیقت بگردد و در طول تاریخ، این رسالت خطیر همواره بر دوش انسانهایی قرار گرفته است که شایستگی خود را در زمینه احقاق حقوق مظلومان و استیفای حقوق آنان را از خود نشان داده اند.

  وی نقش وکیلان را در پیشبرد اهداف اداره راه و شهرسازی استان بسیار چشمگیر دانسته و احقاق حقوق توسط آنان را اوج عدالت محوری در سازمان دانست و ابراز داشت : این قشر همواره با در نظر گرفتن رضای الهی در مسیر احقاق حقوق اقشار جامعه گامهای موثری بر می دارند.

  در پایان مراسم وکلای این سازمان به بیان مشکلات موجود وکلا پرداخته و خواستار رسیدگی به مشکلات این قشر زحمت کش را از مسئولین شدند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز