• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱ | کد خبر : 45612
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  اعلام آمادگی هلال احمر در صورت قطعی گاز برای امدادرسانی به مردم
  دیبا:معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعلام آمادگی لجستیکی و نیروی انسانی هلال احمر برای کمک رسانی و امداد رسانی به مردم در صورت اعلام نیاز شرکت ملی گاز و قطعی گاز خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا،مرتضی مرادی پور اظهارداشت: در صورت نیاز، هلال احمر از ظرفیت نیروی انسانی و لجستیکی خود برای کمک رسانی و امداد رسانی به مردم در این روزها استفاده می‌کند.

  وی با بیان اینکه بر اساس اعلام شرکت ملی گاز برخی از شهرستان‌های استان‌های، خراسان جنوبی و مرکزی، گلستان، خراسان شمالی و مازندران به ترتیب با افت فشار گاز مواجه شده‌اند، افزود: در صورت اعلام نیاز شرکت ملی گاز امکان لجستیک و امدادرسانی بر اساس ظرفیت‌های هلال احمر به این مناطق را داریم.

  به گفته معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر، در این رابطه، هماهنگی‌های لازم با استانداری‌های مربوطه انجام شده است البته بر اساس اخبار دریافتی، مردم با کاهش مصرف مانع بیشتر افت فشار گاز شده‌اند که امیدواریم مشکلات دیگری به وجود نیاید.

  مرادی پور ادامه داد: اکنون بارش سنگین بجز در برخی از گردنه ها نداشتیم؛ از این رو در جاده‌ها با مشکل خاصی برای امدادرسانی به مردم مواجه نشده‌ایم

  بر چسب ها: ,
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز