• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱ | کد خبر : 45599
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  سخنگوی وزارت بهداشت: با تولید ۶۰ میلیون دز واکسن برکت نیاز به واردات نداریم
  دیبا:سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: :با وجود تولید ۶۰ میلیون دُز واکسن برکت که در برابر سویه های جدید کرونا هم کارایی دارند، نیازی به واردات نداریم.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا،پدرام پاک آیین گفت: ذخیره واکسن کرونا در کشور شرایط مناسبی دارد و با توجه به پیک های احتمالی بعدی، برخی نگرانی های اظهار شده در این خصوص بی مورد است.

  سخنگوی وزارت بهداشت مجموع دریافتی واکسن کرونا اعم از داخلی و خارجی را حدود ۲۱۳ میلیون دُز اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۱۸۵ میلیون دُز توزیع شده و بخش قابل توجهی از واکسن های باقیمانده تا پایان سال آینده مهلت انقضا و قابلیت استفاده دارند.

  به گزارش ایرنا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، سه نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و ۱۱۵ فرد مبتلا به این ویروس نیز شناسایی شدند.

  تاکنون ۶۵ میلیون و ۱۶۹ هزار و ۲۹۴ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۷۴ هزار و ۵۰۹ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۵۴۸ هزار و ۵۶۸ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۲۹۲ هزار و ۳۷۱ دُز رسید.

  بر چسب ها: ,
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز