• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۱ | کد خبر : 45187
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ایران جایزه بین المللی «برترین سازمان انتقال خون» را کسب کرد
  دیبا:سازمان انتقال خون ایران در جایزه برترین سازمان انتقال خون، که توسط انجمن آسیایی طب انتقال خون برگزار می شود عنوان برترین سازمان را به دست آورد.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا هیات مدیره انجمن آسیایی طب انتقال خون، اهدای جایزه «برترین های انجمن آسیایی طب انتقال خون» را از سال جاری آغاز کرده است، این جایزه قرار است به صورت سالانه به شخص یا سازمانی اعطا شود که برای ارتقای طب انتقال خون در سطوح بین المللی، بخصوص در میان کشورهای آسیایی کمک شایانی را انجام داده باشد و در نخستین انتخاب این انجمن، سازمان انتقال خون ایران به عنوان اولین سازمان برتر در سطح آسیا جهت دریافت این جایزه انتخاب شد.

  دربیانیه منتشر شده از سوی این انجمن آمده است: “سازمان های بسیار کمی در سطح بین المللی با انگیزه های بشردوستانه به توسعه و رشد انتقال خون در سایر کشورها کمک کرده اند. در این بین سازمان انتقال خون ایران، با همکاری های متعدد در قالب تفاهم نامه های مشترک، برگزاری دوره های متعدد آموزشی و همچنین میزبانی کنگره سالیانه، گام های بزرگی را در جهت ارتقاء نیروی انسانی و پیشبرد برنامه های توسعه کیفیت در کشورهای آسیایی برداشته است، به همین منظور این انجمن مفتخر است که سازمان انتقال خون ایران را به عنوان اولین برنده دریافت این جایزه اعلام کند. ”

  بر اساس این گزارش، این جایزه در طول هفدهمین کنگره سالانه انجمن آسیایی طب انتقال خون که از اول تا سوم دسامبر ۲۰۲۲ در بنگلادش برگزار شد به دکتر مهتاب مقصودلو، به عنوان نماینده سازمان انتقال خون ایران اهدا شد.

  همکاری انجمن آسیایی طب انتقال خون و انتقال خون ایران از سال ۱۳۹۳ و با امضای یک تفاهم نامه آغاز شد، برگزاری کارگاه “آماده سازی فرآورده های خونی” به درخواست این انجمن، برای کارشناسان و مدیر انتقال خون افغانستان آخرین پروژه ی مشترک دو نهاد بود که در آبان ۱۴۰۱ انجام شد

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز