• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ | کد خبر : 45127
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  برگزاری جلسه شورای فرهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی
  دیبا:برگزاری جلسه شورای فرهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی

  به گزارش دیباخبر به نقل از بنیاد مسکن آذربایجان شرقی ،جلسه شورای فرهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی با حضور حجت الاسلام صادقی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، دکترحاج آقا محمودی ازاساتید دانشگاه سراسری وآزاد تبریز،معاون پشتیبانی آقای حسن زاده، رییس امور اداری آقای احمدی وعلیزاده کارشناس حراست وعضو شورای فرهنگی درمحل اتاق دفترنماینده ولی فقیه برگزار شد وتصمیمات لازم درخصوص برنامه های سالجاری این دفتر اتخاذ گردید.

  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه دربنیاد مسکن استان دراین جلسه با تشکر از همکاران که دربحث کارهای فرهنگی شایسته تقدیر هستند تشکر نمود و ابراز داشت: انسان دوستی و خدمت به هم نوع همواره مورد تاکید بوده و هست و این انسان دوستی در مجموعه بنیاد مسکن استان تبلور ویژه ای دارد چرا که نوع و جنس خدمت همکاران بنیاد به مردم با سایر دستگاه ها متمایز و متفاوت است وفرهنگشان قابل توصیف است.

  حجت الاسلام صادقی بعنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، ابراز امیدواری کرد شاهد اقدامات فرهنگی و تقویت روحیه معنوی، جهادی و انقلابی همکاران برای خدمت بیشتر به جامعه هدف درادامه برای خانواده وفرزندان باشیم.

  حجت الاسلام دکتر محمودی، استاد برتر دانشگاه استان نیز در این جلسه با کم‌نظیر دانستن روحیه کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در بین سایر دستگاه هاو خدمت به بهترین بندگان خدا را وجه تمایز بنیاد دانست و ابراز داشت: فرهنگ در نهادهای زیر نظر مقام معظم رهبری، فرهنگ هم زیستی، فرهنگ خدمت، فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی را شامل می شود که بنیادمسکن انقلاب اسلامی به لحاظ مردمی بودن و در بین مردم بودن، ارائه خدمات متنوع و متمایز از سایر دستگاه ها با ازخودگذشتگی و ایثار در تعالی این فرهنگ گام بر میدارد.
  اقای محمودی نهادینه کردن پیوست فرهنگی در اجرای طرح ها و پروژه های بنیاد را برنامه های جاری بنیاد دانست و ابراز امیدواری کرد: با تعامل و همراهی سایر دستگاه های متولی فرهنگی شاهد گسترش و تعالی و تحقق اهداف امام راحل وبرخورداری نیازمندان از این یادگار حضرت امام باشیم.

  آقای حسن زاده معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز در این جلسه هم دلی ، تعامل و هم فکری را از ویژگیهای مهم مجموعه بنیاد مسکن آذربایجان شرقی دانست که موجب امنیت روانی همکاران گردیده است که حاصل برپایی اتاق فکر در مجموعه بنیاد مسکن استان و تلاش برای رفع نیازهای مردم و همکاران است.

  درپایان مقررشده طی برنامه های آتی وبابرگزاری کلاسهای متنوع بتوانیم از اساتید برتر واستاد دانشگاه جناب آقا ی محمودی درزمینه ارتقا سطح فرهنگی ومعنوی فرزندان وهمکاران بنیاد مسکن استان بهره مند بشویم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز