• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | کد خبر : 44968
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  بازدیدمدیرکل بنیاد مسکن استان ازطرح هادی روستای رواسجان اهر
  دیبا:بازدیدمدیرکل بنیاد مسکن استان ازطرح هادی روستای رواسجان اهر

  به گزارش دیباخبر به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی،مهندس سروری مدیرکل بنیاد مسکن استان درمعیت مهندس اکرمی وش،مهندس عبدالهی،مهندس شهناز نانسا ومهندس رحیمی ازروند اجرای طرح هادی روستای رواسجان اهر بازدید نمودند.

  مهندس رحیمی مدیر بنیاد مسکن شهرستان اهردرحین بازدید، گزارش مبسوطی از عملکرد بنیاد مسکن دراین روستا واحجام عملیات وبه اعتبار طرح هادی اجراشده اشاره وگفت:برای اجرای سنگفرش ۱۵۰۰ مترمربع وپیرنشین واجرای جوب کانیو وسط ۱۵۰ متر طول اعتباری بالغ بر۷۴۰میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

  درادامه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با بیان اینکه باید کیفیت را به همراه سرعت در پروژه‌ها مد نظر قرار دهیم تا به موفقیت برسیم، بیان کرد: باید پروژه‌های عمرانی با شتاب بیش‌تری مراحل اجرایی خود را طی کنند و برای این منظور باید از تمام توان و ظرفیت‌ها نهایت بهره را در این زمینه ببریم​.

  مهندس سروری در این بازدید اظهارداشت: تلاش این مجموعه بر این است که پروژه‌ای از برنامه زمان‌بندی خود عقب نماند و اجرای طرح هادی با بهترین کیفیت در زمان مقرر به اجرا وبه اتمام برسد.

  وی با اشاره به اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود: کمک به مردم محروم جامعه از دغدغه‌های اصلی نظام جمهوری اسلامی است که همواره این هدف در سرلوحه فعالیت‌های بنیاد مسکن استان وشهرستان بوده است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز