• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ | کد خبر : 44953
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  کمک های مس سونگون به شهرستان ورزقان
  دیبا:کمک های مس سونگون به شهرستان ورزقان بسیار چشمگیر بوده است

  به گزارش دیباخبر به نقل از بنیاد مسکن آذربایجان شرقی، آقای مهندس سروری مدیر کل بنیاد مسکن استان و آقای مهندس پیراهنیان معاون امور مسکن شهری و آقای مهندس رادبه معاون امور بازسازی و مسکن روستایی و آقای مهندس نعمتی فرماندار شهرستان ورزقان از محل مجتمع مس سونگون ورزقان بازدیدکردند.

   

  فرماندار شهرستان ورزقان با بیان این مطلب در جریان بازدید از مجتمع مس سونگون و اشاره به این که طرح های توسعه این مجتمع از مصوبات هیئت دولت است،اظهار داشت : کمک های مس سونگون به شهرستان ورزقان بسیار چشمگیر بوده است.

   

  آقای نعمتی افزود: شرکت مس علاوه بر کمک های مالی در ساخت جاده و گشایش راه های روستایی نیز نقش اساسی داشته است و مس سونگون ضمن مشارکت در برنامه های فرهنگی ،اجتماعی به طرح های مختلف شهرستان کمک های خوبی داشته است.

   

  وی،ورزقان را یکی از مناطق بی نظیر ایران اسلامی دانست و ابراز امیدواری کرد،با ادامه این کمک ها شاهد توسعه شهرستان و محرومیت زدایی از آن باشیم.

  وی اظهار داشت: هدف ما ایجاد عمران و آبادی منطقه است و مسولین ارشد منطقه و شرکت ملی صنایع مس ایران نیز از این موضوع حمایت می کنند.

  همچنین مدیرکل بنیاد مسکن استان در بازدید از مجتمع مس سونگون با اشاره به پیشرفت مجتمع مس سونگون گفـت: پیشرفت طرح های توسعه مجتمع مس سونگون نتیجه همدلی و حرکت برادرانه مسئولین مجتمع مس سونگون و منطقه است .

   

  مهندس سروری درحین بازدید افزود:تحریم ها تاثیری در پیشرفت طرح های توسعه این مجتمع نخواهد داشت و همچنان قدرتمندانه به سوی تحقق اهداف عالی شرکت مس گام خواهیم بر داشت ونیازی به آمار و ارقام نیست چراکه شاهد بالندگی، توسعه یافتگی و روند رو به رشد مجتمع هستم و تغییرات به راحتی قابل درک است واز نظر تولید با همت کارکنان و مسئولین شرکت مس و منطقه روند بسیار خوب و رو به رشد از لحاظ کمی و کیفی مشاهده می گردد .

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز