• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ | کد خبر : 44947
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تجلیل ازمسئول روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی
  دیبا:تجلیل ازمسئول روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی

  به گزارش دیباخبر به نقل از بنیاد مسکن آذربایجان شرقی ،به مناسبت گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی (۲۷ اردیبهشت ماه) در آیینی با حضورمدیرکل،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه،معاون پشتیبانی ،رئیس اداره حراست ورئیس دفتر حوزه مدیرکل، ازبرادر علی شجاعی مسئول روابط عمومی بنیادمسکن استان با اعطای لوح سپاسی ازطرف مهندس سروری مدیرکل محترم بنیاد مسکن استان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

  در این مراسم مهندس سروری ضمن تبریک این مناسبت، گفت: ماهیت کار بنیادمسکن و نوع ارتباط میان سطوح مختلف کارکنان ستادی وشهرستانها، زمینه ای بوجود آورده که ضمن حفظ جایگاه، نظم و انظباط اداری، روابط و تعامل نزدیک میان مجموعه برقرار و در واقع کارکنان این نهاد به یادگار مانده ازامام راحل همانند یک خانواده بزرگ محسوب شوند.

  مدیرکل بنیادمسکن استان با اشاره به روحیه انسجام، همدلی و همگرایی کارکنان و تلاش مستمر آنان برای بالندگی این نهاد، افزود: سیاستگذاری وتدبیرمدیران ارشد، همسویی و همراهی بخش های مختلف بویژه واحد روابط عمومی زمینه رشد و ارتقای روز افزون این نهاد را مهیا ساخته است.

  مهندس سروری راز موفقیت روابط عمومی در این نهاد را ارتباط بسیار نزدیک بین کارکنان و مدیریت توصیف کرد و افزود: این روابط موجب شده که این واحد بتواند در ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی نقش موثر خود را به خوبی ایفا نماید.

  وی با بیان اینکه در روابط عمومی زمینه برای کار و فعالیت بیشتر وجود دارد، اظهار کرد: از جمله وظایف روابط عمومی ارتباط و تعامل با رسانه ها است که توسعه این تعاملات در جهت معرفی سازمان از ابعاد مختلف بسیار با اهمیت خواهد بود.

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز