• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ | کد خبر : 44757
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیدار مدیر وپرسنل بنیاد مسکن با فرماندار شهرستان مرند
  دیبا: دیدار مدیر وپرسنل بنیاد مسکن با فرماندار شهرستان مرندبه مناسبت گرامیداشت دهه حساب ۱۰۰ امام (ره)

  به گزارش دیبا خبر به نقل از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی ،به مناسبت گرامیداشت دهه حساب ۱۰۰ امام (ره) ، مدیر و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در محل فرمانداری شهرستان حضور و با فرماندار محترم شهرستان مرند دیدار کردند.

  در ابتدای این دیدار مهندس منتی مدیربنیاد مسکن شهرستان ضمن عرض قبولی طاعات وعبادات درماه مبارک رمضان بااشاره به پیام تاریخی حضرت امام خمینی(ره) در خصوص تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به آمار و عملکرد۴۳ ساله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان مرند در زمینه اجرای طرح های هادی و احداث مسکن روستایی و شهری و سند دار کردن املاک روستایی پرداخت .

  وی نسبت به ضرورت ترویج و استفاده از وامهای طرح ویژه نوسازی و بهسازی مسکن روستایی با توجه به خطر پذیر بودن منطقه در برابر حوادث و بلایای طبیعی و اشاره نمود وهمچنین خواستار همکاری بیشتر نهادهای اجرایی و بانکهای عامل دخیل در طرح جهت تسهیل در استفاده روستاییان و ااقشار کم درآمدگردید .

  در پایان فرماندارمحترم شهرستان مرند ضمن تبریک سالگرد دهه حساب ۱۰۰ و تقارن آن با ماه مبارک رمضان را به یمن نیک یاد کرد و از زحمات همکاران بنیاد مسکن تقدیر و تشکر نمود.

  آقای داود عباسی به رسالت و وظیفه محرومیت زدائی این نهاد به یادگار مانده از حضرت امام خمینی(ره) اشاره و خواستار همت مضاعف با نگاه ویژه به حل مشکل مسکن محرومین و مستضعفین و همکاری و تعامل سازنده دستگاههای اجرایی و همکاری بیش از پیش بانکهای عامل گردید.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز