• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ | کد خبر : 44665
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ثبت یک روز دیگر بدون فوتی کرونا در کشور
  دیبا: بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در طول ۲۴ ساعت گذشته هیچ یک از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست ندادند و مجموع جانباختگان این بیماری، کماکان در عدد ۱۴۴ هزار و ۶۱۳ نفر ماند.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا ، تا کنون ۶۵ میلیون و ۱۳۲ هزار و ۲۷۴ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۳۹ هزار و ۸۰۰ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۳۵۹ هزار و ۹۸۹ نفر نیز دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۳۲ هزار و ۶۳ دُز رسید.

  همچنین در شبانه روز گذشته ۴ هزار و ۴۰۳ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

  از دیروز تا امروز ۲۴ آبان ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی نیز ۵۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۲۹ نفر از آنها بستری شدند.

  مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور نیز به ۷ میلیون و ۵۵۹ هزار و ۵۵ نفر رسید.

  ️در طول ۲۴ ساعت گذشته همچنین هیچ یک از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست ندادند و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد ۱۴۴ هزار و ۶۱۳ نفر ماند.

  تا کنون هفت میلیون ۳۳۴ هزار و ۲۵۰ نفر از بیماران هم بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

  ۸۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند و تا کنون ۵۴ میلیون و ۴۷۷ هزار و ۱۶۳ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

  در حال حاضر هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز قرار ندارد اما، هفت شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۸۰ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۶۱ شهرستان در وضعیت آبی هستند

  بر چسب ها: ,
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز