• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۱ | کد خبر : 44659
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دولت مصوبه تعیین سقف کارانه پزشکان را اصلاح کرد
  دیبا:هیات وزیران به منظور رفع ایرادهای هیات بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین درباره مصوبه مربوط به تعیین سقف کارانه پزشکان در سال ۱۴۰۱، با پیشنهاد معاونت حقوقی رئیس جمهور مبنی بر اصلاح مصوبه مذکور موافقت کرد.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا، هیات به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، به منظور رفع ایرادهای هیات بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین درباره مصوبه مربوط به تعیین سقف کارانه پزشکان در سال ۱۴۰۱، با پیشنهاد معاونت حقوقی رئیس جمهور مبنی بر اصلاح مصوبه مذکور موافقت کرد.

  مصوبات کارگروه متشکل از وزرای بهداشت درمان و آموزش پزشکی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای تعیین سقف کارانه پزشکان، با رعایت ساز وکار ماده (۱۹) آیین نامه داخلی هیئت دولت، قابل ابلاغ است.

  اصلاح مصوبه دولت درخصوص تعیین مشوق‌ها برای حمایت از تولید و حفظ و افزایش اشتغال

  هیات وزیران در راستای رفع ایراد و اعلام مغایرت قانونی از سوی هیات بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین درخصوص مصوبه مربوط به تعیین مشوق‌های بیمه ای، مالیاتی، بانکی و تجاری برای حمایت از تولید و حفظ و افزایش اشتغال، پیشنهاد اصلاح مصوبه مذکور را به تصویب رساند.

  به موجب اصلاح مصوبه یاد شده، بانک ها و مؤسسات اعتباری می توانند در چارچوب  قوانین و مقررات نسبت به بخشش جرایم دیرکرد تسهیلات بانکی و امهال تسهیلات بانکی مربوط به بخش تولید اقدام کند.

  اصلاح مصوبه مربوط به الزام دستگاه‌ها به واریز درآمدهای خود به حساب‌های خزانه‌داری 

  هیات وزیران با هدف تأمین نظر هیات بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین درخصوص مصوبه مربوط به الزام همه دستگاه‌ها به واریز درآمدهای خود به حساب‌های خزانه داری کل کشور، مصوبه مذکور را اصلاح کرد.

  به موجب این اصلاحیه، نهادهای عمومی غیر دولتی در رابطه با آن بخش از منابع خود که از محل منابع عمومی یا کمک‌های مردمی تأمین می‌شود، مشمول حکم مندرج در این مصوبه می‌شوند.

  بر چسب ها: ,
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز