• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ | کد خبر : 44536
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ارائه خدمات شبانه روزی درمانگاهی شهرداری در کربلای معلی
  دیبا: اکیپ پزشکی و پرستاری اداره کل سلامت شهرداری به همراه دیگر پرسنل تخصصی و خدماتی شهرداری در قالب موکب جنت الحسین از دو هفته قبل در کربلا مستقر شدند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از امورارتباطات اداره کل سلامت وامور اجتماعی شهرداری تبریز، طی چندین سال حضور متمادی و چشم گیر شهرداری، خدمات رضایتبخشی ارائه شده است و بعد از دوسال وقفه برای حضور مردم در مراسم اربعین، امسال پر بار تر از قبل این حضور تداوم دارد.

  بر همین اساس طبق پیش بینی و برنامه ریزی به عمل آمده به دلیل ثبت نام بسیار بالای مردم و استقبال کم نظیر خیل مشتاقان سیدالشهدا وظایف این اداره نیز چندین برابر شده است و با این رویکرد تجهیزات بهداشتی و دارویی در حد نیاز به کربلا انتقال یافته و پرسنل تخصصی حوزه درمان نیز در کنار دیگر متولیان نظام سلامت به طور شبانه روزی برای زائران خدمت رسانی می کنند.

  شایان ذکر است هم افزایی با وزارت بهداشت، حلال احمر کشور و بیمارستان های عراق صورت گرفته و این تعامل تا اتمام آیین اربعین حسینی ادامه خواهد داشت.

  تبعا حضور و خدمت رسانی همکاران حوزه درمان در این همایش معنوی جهان تشییع علاوه بر قرب الهی و کسب فیوضات متعالی موجب ارتقاء شرایط روحی و روانی و افزایش ضریب سلامت برای زوار خواهد بود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز