• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ | کد خبر : 44506
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیر کل سلامت و اموراجتماعی شهرداری تبریز خبرداد:
  اولین نشست مشترک شهردار تبریز با سازمانهای مردم نهاد و خیریه فعال
  دیبا: نشست شهردار تبریز با منتخبان انجمن‌های مردم نهاد با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و نمایندگان سمن‌ها برگزار شد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از امورارتباطات اداره کل سلامت واموراجتماعی شهرداری تبریز، همزمان با ۲۲ مرداد ، سالروز تشکلها و مشارکتهای اجتماعی، نشست مشترک شهردار تبریز با مدیران عامل و نمایندگان تشکلهای فعال در حوزه شهری در ساختمان مرکزی شهرداری تبریز برگزار گردید.

  محمد حسین حسن زاده مدیر کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریزدر این نشست ضمن تبریک این روز، بیان نمود: قریب به سیصد سازمان مردم نهاد فعال مجوز دار در سطح شهر تبریز فعالیت دارند که یا از طریق وزارت کشور و استانداری و فرمانداری و یا در حوزه های مربوط توسط سازمان ورزش و جوانان و بهزیستی مجوزهای لازم را اخذ نموده اند.

  وی افزود: گروه دیگری از این تشکلها یا گروهها همکار شهرداری تبریز محسوب می شوند بدین صورت که به نوعی فعالیت آنها مرتبط با موضوع وحوزه خدمات مجموعه شهرداری محسوب می شود.

  حسن زاده همچنین ابراز داشت: بمناسبت این روز و بنابر دستور شهردار محترم تبریز این نشست برگزارگردید که هدف ازآن بهره مندی متولیان حاضر از نقطه نظرات و پیشنهادات و پرسش و پاسخ های متقابل بود.

  مدیرکل سلامت واموراجتماعی شهرداری تصریح نمود: خوشبختانه صحبت ها و مطالب ارائه شده توسط سازمانهای مردم نهاد مورد استقبال شهردار و بهره برداری مجموعه شهرداری قرار گرفت و شهردار تبریز جهت هموار سازی مسیر همکاریهای مشترک و ارتقا میزان فعالیت تشکلها و سازمانهای مردم نهاد مطالبی را بیان نمود.

  حسن زاده اظهار داشت: یکی از اهداف عمده این نشست شناسایی فرصت ها، پتانسیل و ظرفیت های موجود سازمانهای مردم نهاد و خیرین و بهره برداری از آنها در مسیر توسعه شهر همراه با برنامه ها و مشارکتهای اجتماعی شهرداری تبریز بود.

  وی خاطر نشان نمود: خوشبختانه دو مجموعه فعال مانند شهرداری تبریز و مهم تر از آن خوشنامان و خیرین سازمانهای مردم نهاد که در سطح کشور همواره در حوزه فعالیت خود شهره و زبانزد هستند باتعامل و همکاریهای مضاعف مکمل هم بوده وبا ارائه خدمات مشترک اجتماعی در راستای توسعه کلانشهر تبریز گامهای ماندگار و چشمگیری را برمیدارند.

  شایان ذکر است درخاتمه این نشست علاوه بر آئین تجلیل از نمایندگان خیرین و تشکلها، جلسات پرسش و پاسخ با حضور برخی از اعضای شورای اسلامی و شهردارتبریز جهت پاسخگویی و تنویر افکار عمومی در حوزه مشارکتهای اجتماعی برگزار گردید.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز