• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱ | کد خبر : 44471
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ارائه خدمات درمانی و اجتماعی برای مناطق کم برخوردار و افراد بی بضاعت
  دیبا: اهداف و برنامه های جاری و پیش روی موسسه جدید التاسیس حمایتی و نیکوکاری در اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری مطرح و در این خصوص تبادل افکار گردید.

   

  به گزارش دیبا خبر به نقل از امور ارتباطات اداره کل سلامت و اموراجتماعی شهرداری تبریز ، هم اندیشی با هدف بررسی اهداف اعضا و هئیت مدیره این موسسه و چگونگی تعامل طرفین در محل اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری برگزار شد و طی آن محمد حسین حسن زاده مدیر کل این مجموعه ضمن استقبال از فعالیت ها و اقدامات خیرخواهانه موسسات و افراد نیکوکار از تلاش و زحمات اعضای این مجموعه نوپای حمایتی در راستای مرتفع نمودن مشکلات بیماران سرطانی قدردانی کرد و افزود: شهرداری همواره جهت همکاری و مشارکت در امور خیرخواهانه و ارائه خدمات به شهروندان دارای قابلیت بالقوه بوده و در این باره نیز توانایی لازم را جهت مشارکت همه جانبه اجتماعی و هم افزایی لازم دارد.

  وی تصریح نمود: می بایست ساز و کار لازم را با ایجاد بسترهای مناسب و مرتبط فراهم نمود و با تهیه و تدوین برنامه های اجرایی و حمایتی به شکل مستمر با توجه به ظرفیت های ابتدایی این موسسه خیریه گامهای قابل توجه در مرتفع نمودن مشکلات بیماران برداشته شود.

  مدیر کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری خاطرنشان نمود: چنین مراکزی مورد نیاز جامعه است و با مشورت شورای شهر تبریز قطعا مطالعات لازم و بررسی های فنی در این باره بعمل خواهد آمد.

  وی در خاتمه افزود: امیدواریم بتوانیم هرچه سریعتر در زمینه ایجاد بستر و تسهیلات مورد نیاز توسط شهرداری خدمات مرتبط را ارائه دهیم تا در این امر خیرخواهانه نیز مشارکت داشته باشیم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز