• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ | کد خبر : 44440
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  قائم مقام شهردار مطرح نمود:
  ایجاد دفاتر خدمات رسان بیمه سلامت در محلات حاشیه نشین هدف
  دیبا: با بکارگیری پتانسیل های موجود و مدیریت اصولی و بهره برداری درست از قانون شهرداریها میتوان برای سایر شهرها الگو شد.

   

  به گزارش دیبا خبر به نقل از  امور ارتباطات اداره کل سلامت و اموراجتماعی شهرداری تبریز، محبوب تیز باز قائم مقام محترم شهردار تبریز ضمن حضور در اداره کل سلامت و امور اجتماعی بیان نمود: به استناد قانون شهرداریهای کشور مبانی نظری در شهرداریها یکسان است و خروجی و عملکرد در شهرداریها به نسبت قابلیت مدیران متفاوت است .

  تیزباز ادامه داد: در مدیریت جدید شهری مقرر گردیده شهرداری تبریز منشا تحولی عظیم گردد که این هدف براساس برنامه ریزی منسجم به نتیجه خواهد رسید و بر این باوریم که نگرش و نگاه مدیران بسیار مهم بوده و از حرف تا عمل فاصله زیادی وجود دارد.

  قائم مقام شهردار به عملکرد سه ماهه اخیر مدیریت جدید شهری اشاره نمود و تصریح نمود: در این مدت سه ماهه تغییر و تحولات موجود در شهر بتدریج محسوس است ولی این تغییرات مقدمه تحولات عظیم آتی هستند و با به حرکت درآمدن موتور محرکه مجموعه عظیمی مانند شهرداری در حوزه های مختلف با همکاری هم ناظر تحولات بزرگ کلان شهری خواهیم بود.

  وی به نقش مدیران اجتماعی در محرومیت زدایی مناطق حاشیه نشین پرداخت و گفت: مدیران اجتماعی دو وظیفه در خصوص محرومیت زدایی دارند اول اینکه باید شهر تبریز فاقد افراد بدون بیمه باشد و دوم درصد اشتغال در تبریز به صد رسیده و فاقد افراد بیکار باشد.

  وی خاطر نشان شد: این پروسه قطعا طی پروسه چندساله اتفاق خواهد افتاد و مقدمات آن فراهم شده و بطور جدی پیگیر آن هستیم .

  تیز باز ابراز داشت: درکل کشور ۲۰۱۶ محله محروم شناسایی شده است که از این تعداد ۱۶ محله حاشیه نشین هدف مربوط به تبریز است و در همین راستا در این محلات با رویکرد دفع محرومیت دفاتر خدمات رسان بیمه سلامت با همکاری مساجد و خانه های سلامت و همکاران مربی در معاونت فرهنگی و اجتماعی راه اندازی گردیده که افراد فاقد بیمه پایه با مراجعه به آنها ثبت نام نموده و از خدمات لازم بهره مند خواهند شد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز