• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ | کد خبر : 44403
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیر درمان درمانگاه امام رضا (ع) شهرداری تبریز خبر داد:
  راه اندازی بخش های فیزیوتراپی و توانبخشی قلبی درمانگاه در آینده نزدیک
  دیبا: خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی در درمانگاه با حضور پزشکان حاذق ارائه میشود.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از امور ارتباطات اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز، جلال شوکتی مدیر درمان این مرکز بیان نمود: ارائه خدمات درمانی علاوه بر پرسنل خدوم شهرداری برای عموم شهروندان نیز امکانپذیر است.
  مدیر درمان درمانگاه در خصوص مراجعین و اقدامات این مجموعه افزود: میانگین آمار مراجعین ۲۴ ساعته به این مرکز در حدود۲۰۰ الی ۳۰۰ نفر است و در صورت راه اندازی بخشهای فیزیوتراپی و توانبخشی قلبی که بزودی به بهره برداری می رسد دامنه این اقدامات گسترده خواهد شد.
  شوکتی با اشاره به خدمات دوران پاندمی کرونا افزود: در این دوران درمانگاه امام رضا(ع) شهرداری با ارائه خدمات تخصصی برای بیماران و همراهی و تعامل با دیگر متولیان سلامت بصورت سیار و ثابت درکارزار مبارزه با دشمن بیولوژیک پیشتاز بوده و خدمات درخور توجهی را ارائه نموده است.
  مدیر درمان یادآور شد: بخشهای درمانی درحوزه های داخلی، کودکان، زنان، ارتوپدی، اعصاب، طب فیزیکی، روانشناسی، قلب وعروق، پرستاری، تزریقات، دندانپزشکی و بخش شبانه روزی عمومی در این مرکز فعالیت دارند و اقدامات و هماهنگی لازم در راستای ایجاد بخش سونوگرافی و رادیولوژی نیز صورت گرفته است.
  وی اظهار امیدواری نمود: قطعا با توسعه واحدهای درمانگاه خدمات درمانی نیز افزایش یافته و بهتر و بیشتر از قبل خواهد بود.‌

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز