• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ | کد خبر : 43197
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  فوت ۷۲ بیمار و شناسایی ۱۳۲۳ مبتلای جدید کووید۱۹ در کشور
  دیبا:وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد:‌ ۷۲ بیمار کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، جان خود را از دست دادن. همچنین هزار و ۳۲۳ مبتلای جدید به کرونا در کشور شناسایی شده است.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا ، از دیروز تا امروز (۲۸ اسفندماه ۱۴۰۰) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، هزار و ۳۲۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شده اند که ۳۱۹ نفر از آنها بستری شدند.

  مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۱۳۹ هزار و ۲۱۷ نفر رسیده، تاکنون ۶ میلیون و ۸۱۷ هزار و ۱۷۲ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند و ۲ هزار و ۸۲ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان ها تحت مراقبت قرار دارند.

  تاکنون ۴۸ میلیون و ۶۶۹ هزار و ۳۸۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. همچنین ۶۳ میلیون و ۷۴۳ هزار و ۴۴ نفر دُز اول، ۵۶ میلیون و ۵۲۲ هزار و ۶۴۴ نفر دُز دوم و ۲۵ میلیون و ۶۶۹ هزار و ۵۵۱ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۴۵ میلیون و ۹۳۵ هزار و ۲۳۹ دُز رسید. در شبانه روز گذشته ۱۰۲ هزار و ۹۱۴ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

  در حال حاضر ۲۹ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۲۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۷۸ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۵ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

  بر چسب ها: ,
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز