• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ | کد خبر : 42883
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  حضور تأمین اجتماعی در نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های جهادی کشور
  دیبا: مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی از حضور این سازمان در نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های جهادی کشور از ۲۴ تا ۲۶ بهمن ماه خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا ، علی جهانی با بیان اینکه همزمان با ایام سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های جهادی کشور طی روزهای یکشنبه تا سه‌شنبه  ۲۴ تا ۲۶ بهمن ماه از ساعت ۹ تا ۱۷ در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود. افزود: این نمایشگاه با هدف نمایش اقتدار ملی و آشنایی آحاد مردم با موج عظیم پیشرفت و خدمات برگزار شده است.

  مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه معاونت فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌های این سازمان از ابتدای سال ۱۴۰۰ در بیش از ۱۰ نمایشگاه حضور داشته است، اظهار داشت: غرفه سازمان تأمین اجتماعی در شبستان چهار B ۱۲ برپا خواهد بود و خدمات این سازمان به مخاطبان و بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.

  وی با تاکید بر اینکه یکی از بهترین روش‌های ملاقات مستقیم و تعامل بدون واسطه‌ کارفرمایان با سازمان‌ تأمین اجتماعی بازدید از این نمایشگاه‌ها است یادآور شد: ارتباط چهره به چهره در نمایشگاه فرصتی است برای آنکه افراد بتوانند دغدغه‌های خود را راحت‌تر مطرح کنند و دید بهتری نسبت ارائه خدمات این سازمان داشته باشند.

  جهانی افزود: هر سال سازمان تأمین اجتماعی در نمایشگاه‌های بیشتری شرکت می‌کرد ولی در دو سال گذشته با توجه به شیوع کرونا برگزاری بسیاری از برنامه‌ها ممنوع بود، اما باز هم همکاران ما با تلاش خود توانستند در این بخش از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود به نحو احسنت استفاده کنند.

  مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه برقراری ارتباط حضوری و چهره به چهره یکی از اصلی‌ترین مزایای حضور این سازمان در نمایشگاه‌ها است، اذعان داشت: نمایندگان این سازمان با بازدید کنندگان به گفتگو و ارتباط حضوری می‌پردازند و این امر در جلب اعتماد مشمولین تحت پوشش بسیار حائز اهمیت است.

  وی تاکید کرد: سازمان تأمین اجتماعی با رویکرد ارائه خدمات نوین بیمه‌ای و درمانی و ارائه خدمات غیرحضوری با هدف افزایش سطح رضایت مخاطبین اقدام به شرکت در نمایشگاه کرده است. حضور سازمان در نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های جهادی کشور با همکاری معاونت فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌ها، بخش کارفرمایان اداره کل امور فرهنگی و اداره کل خدمات و پشتیبانی سازمان تأمین اجتماعی همراه خواهد بود.

  مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی همچنین با بیان اینکه از ابتدای سال جاری بیش از ۲۰۰۰ نسخه از کتاب مجموعه قوانین و مقررات بیمه ای ویژه کارفرمایان در نمایشگاه‌ها بین بازدید گنندگان توزیع شده است، افزود: سازمان تأمین اجتماعی در این غرفه به ارائه محصولات و خدمات فرهنگی و بیمه‌ای در قالب بروشور، پوستر، بولتن، ویژه نامه، کتاب و کتابچه، لوح فشرده، هفته نامه آتیه نو و پاسخگویی و مشاوره توسط کارشناسان سازمان به نیازهای مخاطبین و مراجعین پاسخ می‌دهد.

  به گزارش ایرنا، نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های جهادی کشور در آستانه چهل و چهارمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی با مشارکت انجمن مدیریت جهادی کشور با هدف تولید و ترویج مولفه‌های جهادی و شناسایی مدیران موفق جهادی در مصلی تهران برگزار خواهد شد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز