• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ | کد خبر : 42835
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  بازگشت محدودیت های کرونایی به تبریز
  دیبا: برگزاری هرگونه تجمعات و اجتماعات و برنامه های عمومی، فرهنگی، اجتماعی، و هنری محدود میگردد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از  امور ارتباطات اداره سلامت شهرداری تبریز، با توجه به شرایط خاص کرونایی شهر تبریز و با عنایت به تدابیر اتخاذ شده توسط متولیان بهداشتی و سلامت بایستی سازو کار رعایت مقررات و شیوه نامه های بهداشتی مورد توجه قرار گیرد تا شاهد شیوع امیکرون و افزایش بستریهای درد سر ساز نشویم.
  محمد حسین حسن زاده مدیر سلامت شهرداری تبریز در این باره گفت: با توجه به شرایط خاص کرونایی و شدت شیوع سویه امیکرون محدودیت خاصی اعمال شده و در این راستا ضروری است از برگزاری هرگونه برنامه های عمومی که منجر به اجتماع گردد با توجه به رنگ بندی شهر تبریز که در آستانه قرمز شدن است بطور جدی ممانعت گردد تا اجازه ندهیم که این ویروس در سطح کشور جولان گری کند.
  مدیر سلامت شهرداری اذعان نمود: بدلیل خصوصیاتی که این ویروس دارد باید بسیار جدی شویم و باور کنیم که سرعت شیوع امیکرون چندین برابر از دلتا بیشتر است.
  حسن زاده در باره اقدامات لازم جهت پیشگیری از ویروس کرونا یادآور شد: طبق توصیه ها بایستی از ماسک استفاده کرده فاصله اجتماعی را رعایت نموده در تجمعات وارد نشویم و محیط تهویه مناسب داشته باشیم .
  وی همچنین رعایت شرایط  خاص کرونایی را در ناوگان حمل و نقل عمومی را لازم دانست و افزود: مسافرگیری با ظرفیت و سرنشین کم و استفاده از ماسک برای مسافران اتوبوس ها و قطارهای شهری و تاکسی رانی الزامی بوده و از هرگونه دورهمی ها و سفرهای غیر ضروری در شهر بایستی باید اجتناب کنیم.
  حسن زاده ابراز امیدواری کرد: در صورت رعایت دستورالعمل ها امیدواریم محدودیت های سراسری در سطح کشور ایجاب نگردد

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز