• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ | کد خبر : 42643
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تداوم برنامه‌های اداره کل سلامت شهرداری تبریز در پیشگیری از کرونا
  دیبا: مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز ارائه آموزش‌های لازم و ارتقا آگاهی‌های شهروندی را از وظایف مهم شهرداری دانست و تصریح کرد: شهرداری با نصب بیلبوردهای هشدار دهنده و تهیه و اجرای برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی روزانه نسبت به شیوع نوع جهش یافته کرونا اطلاع رسانی کرده و در مسیر حفظ و صیانت از سلامت شهروندی به عنوان یکی از وظایف خود از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از امور ارتباطات اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز، محمدحسین حسن‌زاده اظهار کرد: از تداوم فعالیت‌های پیشگیرانه اداره کل سلامت با مشارکت مراکز بهداشتی و دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد.
  او اجرای طرح واکسیناسیون برای پرسنل شهرداری ضروری بوده و در همین راستا تزریق دوز تکمیلی سوم نیز بسیار مهم و حیاتی است.
  حسن‌زاده افزود: از همکاران درخواست داریم در صورت عدم تزریق واکسن سریعا نسبت به اجرای آن اقدام کنند تا مشمول اعمال محدودیت‌های اداری از جمله محدودیت ثبت در تردد توسط سیستم ورود و خروج (ps) و موارد انظباطی نشوند.
  او خطاب به کارکنانی که تا کنون نسبت به تزریق واکسن اقدام نکرده‌اند، گفت: یا اسامی این همکاران باید در سامانه ثبت تزریق واکسن درج شده باشد و یا دوبار در طول هفته نسبت به انجام آزمایش (PCR) با هزینه شخصی اقدام کنند. از جمله موارد انظباطی دیگر محدودیت در سیستم ثبت تردد روزانه (PS) است احتمال زیاد در این سامانه نیز محدودیت‌هایی اجرا شده و حتی از تردد افراد واکسن تزریق نکرده ممانعت خواهد شد.
  مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز با اظهار نگرانی ازکاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط شهروندان گفت: متاسفاته درصد عدم رعایت موارد بهداشتی تا حدودی در میان مردم افزایش یافته که این بی‌تفاوتی موجب افزایش میزان ابتلا و تلفات می‌شود.
  حسن‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آلودگی هوای تبریز طی روزهای اخیر اظهار داشت: متاسفانه تاثیر منفی آلودگی هوا و تلفات جانی کمتر از خطر بیماری کرونا نیست و از همشهریان به ویژه بیماران تنفسی، قلبی و ریوی درخواست می‌شود این مسئله را جدی گرفته و در روزهای بحرانی آلودگی هوا از تردد بیرون از خانه خودداری کنند.

  بر چسب ها:
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز