• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰ | کد خبر : 42237
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تعامل و هم افزایی در راستای ارتقاء سلامت بیماران پیوندی
  دیبا: در دیدار مدیر عامل مرکز نیکوکاری پیوند اعضا استان و مدیر کل سلامت شهرداری تبریز  جلب اعتماد عمومی، خیرین و مرتفع نمودن مشکلات بیماران پیوندی مورد تاکید قرار گرفت.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از امور ارتباطات اداره کل سلامت وامور اجتماعی، مدیر کل سلامت وامور اجتماعی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر رسول زارع زاده مدیر فقید این مرکز پیوند اعضاء اظهار داشت: ایثار و از جان گذشتگی دکتر زارع زاده که در هین بیماری و علیرغم مشکلات جسمی و و در شرایط بحرانی کرونا در اذهان ماندگار خواهد بود بی شـک و دعای خیر بیماران توشـه آخرت آن فقید بوده و اجـر و منـزلت اخروی نصیب وی خواهد گردید.
  وی تاکید کرد: از جمله موارد مهم، تثبیت و استقرار این مرکز نیکوکاری با رویکرد ارائه خدمات بهینه و کافی برای بیماران پیوندی و جامع بودن حوزه فعالیت از نکته نظر اداری و رفع این موانع در جهت افزایش مشارکت عمومی و سازمانهای مردم نهاد، اولویت اول می باشد.
  مدیر کل سلامت وامور اجتماعی تصریح کرد : یکی از وظایف این اداره کل با توجه به رسالت اجتماعی، حمایت از سازمان های مردم نهاد و مخصوصا مراکز خیریه فعال در حوزه سلامت می باشد که بر این اساس پیش از این اقدامات موثر و چشم گیری انجام داده و آماده توسعه بیش از پیش این همکاری ها هستیم.
  در خاتمه این دیدار اشکان یوسفی مدیر مرکز نیکوکاری پیوند اعضا استان از حمایت مستمر و بی شائبه مدیر کل سلامت و امور اجتماعی تقدیر و قدردانی نمود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز