• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ | کد خبر : 41631
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  اختصاصی
  افتتاح بازارچه های خود اشتغالی مختص بانوان در تمام مناطق شهرداری تبریز
  دیبا: مدیر کل سلامت شهرداری تبریز از برنامه ریزی برای افتتاح بازارچه های کارآفرینی بانوان در تمام مناطق شهرداری تبریز خبر داد.

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری دیبا خبر، محمد حسین حسن زاده در آئین برگزاری اولین ورک‌شاپ صنایع دستی کارآفرینی با بیان این مطلب افزود: بازارچه زنان و بانوان شهرداری تبریز چندین سال است که با هدف توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار، آسیب پذیر و نان‌آور استان فعالیت می کند.

  وی اظهار کرد: شناسایی مستقیم بانوان سرپرست خانوار دشوار است و به همین علت واگذاری غرفه ها به واسطه معرفی سازمان های خیریه و مردم نهاد دارای مجوز صورت می گیرد.

  حسن زاده با اشاره به رویکرد جدید این مجموعه در حمایت از بانوان کارآفرین گفت: بخش قابل توجهی از بانوان حاضر در این بازارچه را افراد کارآفرین تشکیل می دهند و با این اقدام برای تعداد زیادی از زنان سرپرست خانوار ایجاد اشتغال می شود‌.

  وی با بیان اینکه این بازارچه از نظر موقعیت در یکی از قسمت های پر تردد شهر واقع شده است، افزود: علیرغم این موقعیت ویژه، بازارچه بانوان آنچنان که باید و شاید شناخته شده نیست و رسانه ها می توانند با معرفی این مجموعه از زنان توانمند استان حمایت کنند. 

  مدیر کل سلامت شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: خرید از این بازارچه زمینه علاوه بر اینکه جنبه حمایتی از بانوان را دارد، فرصت ایجاد اشتغال پایدار برای بانوان را فراهم می کند. 

  وی در خاتمه از همشهریان خواست تا با خرید از این بازارچه، علاوه بر رفع نیاز خود، لذت بردن نان حلال به سفره های بانوان استان را تجربه کنند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز