• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ | کد خبر : 41628
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ۷۰ هزار نوآموز در آذربایجان‌شرقی از نظر سلامتی سنجش می‌شوند
  دیبا:مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: ۷۰ هزار نوآوز در استان از نظر سلامت جسمانی در ۴۷ پایگاه مورد سنجش قرار می‌گیرند.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا،جعفر پاشایی، روز سه شنبه در مراسم آغاز طرح برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان و پیش دبستان سال تحصیلی جدید در استان افزود: سنجش سلامت از امروز به طور فرآیندی و از ۲۰ تیر به صورت عملیاتی در استان شروع می شود.

  وی هدف از سنجش سلامت دانش آموزان را غربالگری، شناسایی و رفع مشکلات سلامت دانش آموزان با مداخله به هنگام اعلام کرد و اظهار داشت: سنجش سلامت اطلاعات خوبی در زمینه توده بدن، سلامت جسمی ، پوست و مو ،ناشنوایی یک طرفه، کوررنگی و مشکلات بینایی نوآموزان در اختیار حوزه آموزش قرار می دهد.

  مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: در تیر ماه نیز برای استخدام هزار و ۶۹۰ نفر سوی دانشگاه فرهنگیان فراخوان استخدام و جذب خواهیم داشت.

  پاشایی، ادامه داد: آموزش و پرورش تمام همت خود را به کار گرفته است تا از یک مهر مدارس بازگشایی شود و برای ساماندهی نیروی انسانی نیز استخدام های خوبی از محل ماده ۲۸ و دانشگاه فرهنگیان انجام شده است

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز