• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ | کد خبر : 41354
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  حضور در انتخابات “نه بزرگ” به کسانی است که استقلال کشور را نمی‌خواهند
  دیبا: نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات نه بزرگ به کسانی است که عزت و استقلال کشور را نمی‌خواهند

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایرنا،سهراب گیلانی حضور مردم در انتخابات را تقویت کننده جمهوریت نظام عنوان کرد و گفت: مردم ایران در طول ۴۲ سال انقلاب ثابت کردند که همیشه نقش تعیین کننده‌ای در سرنوشت خود داشته‌اند و هرگاه با شور و حضور حداکثری در صحنه انتخابات حاضر شدند علاوه بر موفقیت داخلی زمینه ساز موفقیت کشور در مناسبات بین المللی شده‌اند.

  نماینده مردم شوشتر و گتوند اضافه کرد: حضور حداکثری مردم درانتخابات «نه بزرگ» به کسانی است که استقلال و عزت این کشور را نمی‌خواهند و در پی اختلاف افکنی برای مشارکت حداقلی هستند.

  عضو کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد: ملت بزرگ ما با حضور حداکثری خود اقتدار ایران اسلامی را به نمایش خواهد گذاشت و با تعیین سرنوشت خود مردم سالاری و جمهوریت را تقویت می‌کند.

  وی افزود:همصدایی گروه‌های سیاسی و قومیت‌ها در پای صندوق‌های رای بار دیگر وحدت و همگرایی ملت ایران را نشان می دهد و موفقیتهای بزرگی بزرگی برای کشور به ارمغان می‌آورد.

  گیلانی با بیان اینکه همه ما باید نسبت به سرنوشت، پیشرفت و حفظ استقلال کشور اهتمام داشته باشیم، گفت: همه گروه‌های سیاسی در این انتخابات کاندیدا دارند.

  وی گفت: علیرغم تبلیغات منفی که مدعی است دولت هیچ کاره است، مشخص شد که ظرفیت بالایی برای عرصه رقابت برای تصدی‌گری قوه مجریه وجود دارد و مردم می‌توانند با حضور خود و انتخاب اصلح به پیشرفت کشور کمک کنند.

  بر چسب ها: ,
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز