• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰ | کد خبر : 41271
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  پایان ثبت‌نام انتخابات نظام پزشکی؛ امروز/آغاز ارزیابی مدارک ثبت‌نام کنندگان از فردا
  دیبا:رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی تهران توضیحاتی پیرامون شیوه برگزاری و جزئیات هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی ارائه کرد.

  به گزارش پایگاه خبری دیبا خبر به نقل از ایسنا،دکتر جلیل کوهپایه زاده درباره انتخابات نظام پزشکی استان تهران، گفت: ثبت نام انتخابات امسال نظام پزشکی از تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه آغاز شده است و تا تاریخ ۵ خرداد ماه ادامه دارد. در ۱۲ شهرستان تابع استان تهران و خود شهر تهران یعنی جمعا ۱۳ شعبه کار را آغاز کردیم.

  وی افزود: پیش از این نیز هیات اجرایی با حضور حدود ۵۰ نفر تشکیل شد و این افراد ۲۰ نفر اصلی و ۵ نفر علی‌البدل را انتخاب کردند و به این صورت هیات اجرایی شهر تهران انتخاب شد. در شهرستان‌ها هم هر کدام ۵ عضو اصلی و ۲ عضو علی‌البدل دارند و به این منوال کار ثبت‌نام‌ها آغاز شد.

  وی در ادامه تاکید کرد: ارزیابی کلیه مدارک ثبت‌نام کنندگان از ششم تا نوزدهم خرداد ماه صورت می‌گیرد و پس از آن هم فرصتی برای اعلام و رسیدگی به اعتراضات قائل می‌شویم. بر اساس پروتکل پیش می‌رویم و بعید می‌دانم نیاز به فرصت مجدد برای ثبت‌نام وجود داشته باشد. ۲۵ تیرماه نیز زمان برگزاری انتخابات سازمان نظام پزشکی است‌.

  وی درباره تعداد کسانی که اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند، اظهار کرد: به صورت روزانه روند ادامه دارد اما مستحضر هستید معمولا در روزهای پایانی تعداد ثبت نام کنندگان بیشتر می‌شود. بنابراین باید منتظر بمانیم تا در روز آخر (امروز) تعداد نهایی را اعلام کنیم اما تاکنون در سطح شهر تهران بیشتر از ۲۰۰ نفر ثبت‌نام نکردند.

  رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی تهران تاکید کرد: برگزاری انتخابات کاملا به شکل کاغذی خواهد بود و با توجه به اینکه در برخی نقاط شاید امکان رای دهی الکترونیک نباشد بنابراین بر اساس اعلام ستاد ملی انتخابات در معاونت درمان وزارت بهداشت روند انتخابات کاغذی خواهد بود.

  وی درباره زمان تبلیغات داوطلبان، بیان کرد: داوطلبان تا ۲۳ تیرماه مجاز به تبلیغات هستند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز