• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ | کد خبر : 41217
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  بانوان رسانه به حوزه آسیب‌های اجتماعی زنان ورود کنند
  دیبا: معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه گفت: بانوان متدین، انقلابی و رسانه‌ای، درحقیقت می‌توانند به عنوان عناصر پویا، هوشمند در سالم‌سازی و تقلیل عوارض آسیب‌های اجتماعی، همکاران خوبی برای پلیس، به ویژه در حوزه امور اجتماعی و فرهنگی باشند.

  به گزارش دیبا خبر، اعضای انجمن رسانه بانوان کرمانشاه طی هماهنگی انجام شده صبح امروز با معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان، دیدار کردند.

  سرهنگ محمد‌رضا آمویی، معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه ضمن خوش‌آمدگویی به اعضای انجمن، بیانات مبسوطی پیرامون نقش و جایگاه بانوان در تنظیم روابط سالم اجتماعی و ارتقای سطح فرهنگ تعامل و نقش‌پذیری موثرتر بانوان  و نیز آسیب شناسی این قشر تاثیرگذار، پرداخت.

  وی تصریح کرد: حضور زنان در فعالیت‌های رسانه‌ای، نه تنها در امر اطلاع‌رسانی، بلکه در بحث مهم فرهنگ‌سازی و هشدار به خانواده‌ها، بررسی‌ها و پژوهش‌های میدانی، تدوین مقالات علمی و انجام مصاحبه‌ها و تهیه و تنظیم و ارایه گزارش‌های واقعی، بسیار مهم است.

  آمویی با تأکید بر ورود بانوان رسانه به حوزه آسیب‌های اجتماعی زنان، ادامه داد: بانوان متدین، انقلابی و رسانه‌ای، درحقیقت می‌توانند به عنوان عناصر پویا، هوشمند و جست و جوگر در سالم‌سازی و آماده‌کردن بسترهای مناسب برای پیشرفت بانوان و تقلیل عوارض اجتماعی، رسالت خطیر خود را انجام و همکاران خوبی برای پلیس، به ویژه در حوزه امور اجتماعی و فرهنگی باشند.

  فاطمه خورشیدی‌نیا نماینده بانوان رسانه رسبان استان کرمانشاه نیز در این دیدار ضمن تأیید صحبت‌های معاونت اجتماعی انتظامی، گفت: بانوان رسانه در بسیاری از زمینه‌ها پیشرو هستند و در بحث آسیب‌های اجتماعی در حوزه زنان نیز آثاری به‌صورت مقاله،گزارش و تصویر تا به حال ارائه شده است.

  وی ادامه داد: امیدواریم با تعاملی که با معاونت اجتماعی انتظامی ناجا برقرار شده است، بتوانیم گام‌های مهمی برداریم دیدن صحنه‌هایی از آسیب‌های اجتماعی که در بخش مستندسازی معاونت اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه تهیه شده بود در حوزه زنان و دختران و بررسی عوامل این آسیب‌ها منجر به این شد که در آینده شاهد افزایش کار خبر و گز‌ارش ‌های ویژه در این حوزه  باشیم.

  بر چسب ها:
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز