• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ | کد خبر : 41208
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  بانوان رسبان به‌دور از مباحث سیاسی وارد حوزه های فرهنگ ، هنر ، ورزش شوند
  دیبا: رامین صادقی مدیر کل صمت استان اردبیل در نشست با بانوان رسبان گفت: حال حاضر استان اردبیل دارای هزار و ۱۴۲ واحد صنعتی با پروانه بهره برداری است .

  به گزارش خبرنگار دیبا خبر، وی با بیان اینکه کل سرمایه گذاری در این واحدهای صنعتی ۷۵ هزار میلیارد تومان با اشتغالزایی ۲۲ هزار نفر است افزود : سهم صنعت در استان اردبیل ۲۷/۹ درصد می باشد .

  این مسئول اضافه کرد: همچنین تعداد ۹۵۰ فقره جواز تاسیس برای ایجاد واحدهای صنعتی با سرمایه گذاری ۴۵ هزار میلیارد تومان و پیش بینی اشتغالزایی ۱۵ هزار نفر صادر شده که ۳۰۰ فقره آن وارد فاز عملیات اجرایی شدند و حداکثر تا ۲ سال آتی به بهره برداری می رسند.

  مدیرکل صمت استان اردبیل با اشاره به اینکه در سال ۹۹ برنامه ها در ۷ محور و ۴۰ برنامه تدوین شده بود ادامه داد : در سال جهش تولید یکی از محورهای اصلی در سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ، سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در سه بخش صنعت ، معدن و تجارت بوده است که دراین بخش ها سال گذشته مجموعا برای ۹۱۶۱ نفر اشتغال پایدار ایجاد شده است .

  صادقی در ادامه به بخش صادرات به خارج از کشور نیز اشاره و بیان کرد: در ۱۲ ماهه سال گذشته حجم صادرات استان از نظر ارزش در حدود ۲۷۱ میلیون دلار بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ازنظر ارزش رشد ۱۰۸ درصدی داشته است .

  بانوان رسبان بدور از مباحث سیاسی جهت انجام کارهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی تلاش کنند

  رامین صادقی با بیان اینکه بانوان رسانه ای استان توانایی و قابلیت بالقوه ای دارند گفت: بانوان رسبان وارد مباحث سیاسی نشوند و در حوزه های اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی ، هنری ورزشی ورود کنند چرا که توانایی بانوان رسانه ای برکسی پوشیده نیست .

  وی اضافه کرد : قطعا در دراز مدت فعالیت ها و اقدامات بانوان رسبان در جامعه دیده خواهد شد و ماهم در برنامه های فرهنگی ، ورزشی ، هنری و …. کمک حال این بانوان خواهیم بود تا بانوان بتوانند به اهداف خود که داشتن جامعه ای سالم و بانویی خوشحال است برسند .

   

  بر چسب ها:
  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز