• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰ | کد خبر : 41204
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  همزمان با روز جهانی اهدا عضو صورت گرفت
  دیدار مدیر کل سلامت و‌امور اجتماعی شهرداری با خانواده شهروند فقید تبریزی اهدا کننده اعضا
  دیبا: محمد حسین حسن زاده، مدیر کل  سلامت شهرداری تبریز در آستانه روز جهانی اهدا عضو با خانواده مرحوم علیرضا اشکی در منزل آن مرحوم دیدار و گفتگو کرد.

  به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی دیبا خبر، در این دیدار صمیمی و معنوی جانشین نماینده محترم ولی فقیه در استان  و  مدیران کل سازمان حج و اوقاف و امور خیریه ، جمعیت هلال احمر  استان ، رئیس بسیج جامعه پزشکی استان و جانشین فرماندهی محترم لشگر عاشورا در حوزه درمان و مشاور عالی رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در بخش سلامت حضور داشتند.
  محمد حسین حسن زاده ضمن تبریک روز جهانی اهدا عضو به فعالان این حوزه به اهمیت و منزلت این امر تاکید نمود و بیان کرد: بیان و تشریح ایثار و فداکاری در اهدای عضو انقدر ثقیل است که ایثاری را به وسعت تمام دنیا می طلبد و افتخار اهدا عضو افتخار ایثارگری در خط مقدم سلامت است که کمتر از شهادت نیست چرا که بخشیدن سلامتی دوباره به چندین نفر با اعضای بدن عزیزی مانند فرزند مسلما اجر و قرب زیادی در نزد خداوند دارد.
  مدیر کل سلامت شهرداری یاد آور شد: شهرداری تبریز در حمایت از خانواده های عزیز اهدا کننده عضو از هیچ حمایتی دریغ نورزیده و با رویکرد بسط و ترویج فرهنگ خداپسندانه و انسانی اهدا عضو همواره تلاش خواهد نمود.
  در پایان این دیدار با اهدا لوح ها و هدایایی از جانب ادارات و سازمانهای ذیربط و اداره کل سلامت شهرداری از خانواده متوفی علیرضا اشکی تقدیر بعمل آمد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز