• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ | کد خبر : 40845
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تعطیلی کرونایی تبریز برای هفته آینده تمدید شد
  دیبا:فرماندار تبریز از تمدید و تداوم تعطیلی‌های کرونایی مشمول شهرهای با وضعیت قرمز طی هفته آینده در این کلانشهر خبر داد

  به گزارش دیبا خبر به نقل از ایرنا، بهروزمهدوی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تداوم وضعیت قرمز شهر تبریز به لحاظ شیوع ویروس کرونا،  افزود:با توجه به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در این شهر هفته آینده نیز تعطیلی ها ادامه دارد و تنها گروه‌های شغلی با اولویت یک مجوز فعالیت دارند.

  وی با ابراز تاسف از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم و کاهش میزان توجه به این موازین و مقررات بهداشتی، اظهار کرد: استفاده کم از ماسک و بی توجهی به فاصله گذاری های اجتماعی موجب افزایش آمارهای بیماران کرونایی در تبریز شده است.

  مهدوی با بیان اینکه تداوم تعطیلی بازار و اصناف کسبه بی‌شک معیشت این قشر را با مشکل مواجه می‌کند، یادآور شد: اما در شرایط کنونی چاره‌ای جز اعمال تعطیلی ها وجود ندارد و امیدواریم که با بهبود شرایط شاهد کاهش محدودیت‌ها شویم.

  وی اضافه کرد: تیم های مختلف بازرسی ستاد شهرستانی کرونا بر رعایت پروتکل ها و محدودیت های کرونایی در تمام نقاط شهر نظارت دارند، اما از شهروندان نیز انتظار داریم در صورت برخورد با مواردی که نسبت به محدودیت های قانونی بی توجهی نشان می دهند، مراتب را به فرمانداری تبریز گزارش کنند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز