• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ | کد خبر : 40787
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  قطار شهری تبریز با رعایت دستورالعمل های بهداشتی خدمات رسانی میکند
  دیبا:مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری تبریز گفت: قطار شهری تبریز با رعایت ۱۰۰ درصدی دستورالعمل‌های بهداشتی به شهروندان و مسافران خدمات رسانی می‌کند.

   به گزارش دیبا خبر به نقل از ایرنا، بهرام فرهخت، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: طبق مصوبه اخیر ستاد مقابله با کرونای تبریز فعالیت قطارشهری با یک ساعت تاخیر در شروع پذیرش مسافر طبق روال قبل همچنان ادامه دارد.

  وی اظهار داشت: جابجایی مسافران قطار شهری هر روز از ساعت ۰۷:۳۰ صبح تا ۱۹:۰۰ بعد از ظهر در مسیر فاز اول و دوم خط یک (حدفاصل ایستگاه ائل گولی تا ایستگاه میدان کهن ) انجام می شود.

  مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری تبریز گفت: تمامی دستورات بهداشتی اعم از ضدعفونی کردن مستمر ایستگاه ها با دستگاه های «فوگر» سرد انجام شده و داخل واگن های قطار بعد از هر سفر در ایستگاه ائل گولی بصورت کامل ضدعفونی می شود.

  فرهخت، با بیان اینکه به مسافرانی که ماسک نداشته باشند اجازه ورود به ایستگاه داده نمی شود، ادامه داد: این افراد برای تهیه ماسک به بلیط فروشی های مستقر در ایستگاه ها به قیمت مصوب دولتی هدایت می شوند.

  وی از مسافران خواست در این شرایط بحرانی کرونا به منظور یاری بیشتر و خدمات رسانی مطلوب قطارشهری، در داخل قطار حتما فاصله اجتماعی از همدیگر را رعایت کنند.

  فازهای اول و دوم خط اول قطار شهری تبریز به طول ۱۲ کیلومتر تا قبل از آغازکرونا روزانه بیش از ۵۰ هزار مسافر جابجا می کردند.

  ساخت خط نخست قطار شهری تبریز به طول ۱۸ کیلومتر در حد فاصل بوستان تاریخی ائل گولی تا آخر لاله پایان یافته و تنها کار عمرانی یکی دو ایستگاه تکمیل نشده است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز