• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ | کد خبر : 404
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  فرماندار تبریز تاکید کرد:
  تداوم نوسازی اتوبوس های شهری تبریز برای کاهش تاثیر آلاینده در شهر
  فرماندار تبریز گفت: با توجه به وضعیت آلودگی هوا شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز باید به روند نوسازی اتوبوس های شهری ادامه دهد تا میزان تاثیر این ناوگان در آلایندگی شهر به کمترین برسد.

  به گزارش دیبا، رحیم شهرتی فر روز گذشته با حضور در محل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: در چنین شرایطی، متهم کردن یک دستگاه اجرایی و زیرسوال‌بردن خدمات گسترده حمل‌ونقل‌ عمومی صحیح نیست.

  وی خاطرنشان کرد: سطح شهر محل ترددهای عمومی است و سوخت‌های متصاعد در خودروهای شخصی، عمومی  و دولتی، قطعاً قابل‌اندازه‌گیری است.

  وی اضافه کرد: در سال‌های اخیر، علی‌رغم امکانات محدود، برنامه‌های نوسازی و تجهیزاتی مناسبی برای توسعه حمل‌و‌نقل عمومی صورت گرفته و طی آن، خروج اتوبوس‌های فرسوده از رده خدمتی و خرید اتوبوس‌های جدید، یک روند ثابت در برنامه‌های اتوبوس‌رانی شهر بوده است.

  فرماندار تبریز متذکر شد: قدردان تلاش‌های صورت‌گرفته هستیم و امیدواریم روند تجیهز ناوگان عمومی، به سمتی برود که شاهد کمترین تاثیر آلاینده باشیم.

  این گزارش حاکی است، کلانشهر تبریز امروز شانزدهمین روز آلوده برای تمامی گروه ها را سپری می کند و متاسفانه بر اساس اعلام کارشناسان این روند ادامه خواهد داشت.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز