• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ | کد خبر : 40235
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  استاندار مطرح کرد
  برگزاری انتخاباتی سالم، شفاف و امن در سال ۱۴۰۰، هدف اصلی استانداری آذربایجان شرقی
  دیبا: استاندار آذربایجان شرقی گفت: برگزاری انتخاباتی سالم، شفاف و امن در سال ۱۴۰۰، هدف اصلی ما بوده و همه مجریان و دست‌ اندرکاران انتخابات باید تمام تلاش خود را برای تحقق این هدف به کار گیرند.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، محمدرضا پورمحمدی در ششمین دوره طرح جامع آموزش مجریان و دست‌اندرکاران انتخابات ۱۴۰۰ در تبریز، برگزاری انتخابات را یکی از مصادیق بارز دموکراسی و مردم‌سالاری دینی در کشور برشمرد و افزود: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی، مردم ایران در چهل سال گذشته همواه در تعیین سرنوشت خود دخیل بوده و با همراهی و مشارکت خود در تمامی برهه‌های حساس، توانمندی، اقتدار و سربلندی کشور را تضمین کرده‌اند.

  وی با اشاره به فشارهای همه‌جانبه دشمنان علیه ملت ایران، اظهار کرد: ملت ایران در ۴۰ سال گذشته، همواره با چشمانی اشک‌بار به سمت اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی حرکت کرد و شاکله اصلی حرکت صحیح و عزتمندانه کشور بوده‌اند.

  وی با بیان این‌که افزایش مشارکت‌ مردم در انتخابات ۱۴۰۰ یکی از انتظارات جدی ما از احزاب و گروه‌های سیاسی و تاثیرگذار جامعه است، افزود: حضور هرچه بیشتر مردم در پای صندوق‌های رای، پشتوانه‌ای ارزشمند برای دولت آینده و قدرت عمل بیشتر برای اجرای تصمیمات محسوب می‌شود.

  پورمحمدی با بیان این‌که دشمنان از هر شیوه‌ای برای تضعیف نظام استفاده می‌کنند، خاطرنشان کرد: اطمینان داریم که مردم ایران این بار نیز هم‌چون سایر مقاطع حساس تاریخ انقلاب، تهدیدات و نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی خواهند کرد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که هیچ مسئولی در استان، حق حمایت و یا تخریب نامزدهای انتخابات را ندارد، اظهار کرد: تک‌تک آرای مردم را حق‌الناس می‌دانیم و بدون شک، آخرت خود را به خاطر دنیای دیگران نابود نخواهیم کرد.

  وی خاطرنشان کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه گذشته، نقطه عطفی در تاریخ کشور و از سالم‌ترین و امن‌ترین انتخابات برگزار شده بود و با دقت و حساسیت دست‌اندرکاران انتخابات، رای‌گیری در یک حوزه انتخابیه هم در کشور ابطال نشد.

  استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار تبیین عملکرد دولت به مردم شد و گفت: فشارهایی که در سال‌های اخیر بر کشورمان وارد شده است در طول تاریخ بی‌سابقه بوده و دولت با وجود این فشارها، امور کشور را اداره کرده است.

  وی افزود: تاریخ در رابطه با عملکرد دولت‌های یازدهم و دوازدهم به نیکی یاد خواهد کرد و بدون شک، این دولت، مظلوم‌ترین و کارآمدترین دولت بعد از انقلاب است.

  وی خاطرنشان کرد: به‌رغم تمامی مشکلات، پس از استقرار دولت یازدهم، همه ساله بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان طرح و پروژه فقط در آذربایجان شرقی افتتاح شده است.

  در این دوره آموزشی، معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری‌ها و فرمانداران آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل به شکل حضوری و بخشداران سه استان به صورت ارتباط تصویری حضور داشتند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز