• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ | کد خبر : 40152
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ۹۸۷ واحد اداری در آذربایجان شرقی اخطار مصرف گاز گرفتند
  دیبا: مدیر عامل شرکت گاز آذربایجان ‌شرقی گفت: از ابتدای اجرای طرح پایش مصرف گاز سازمان ها و ادارات دولتی در سال جاری، در این استان برای ۹۸۷ واحد اداری اخطار صادر و جریان گاز تعداد ۱۹۳ سازمان به دلیل بی توجهی و عدم رعایت دستورالعمل ابلاغی، قطع شده است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی شرکت گاز آذربایجانشرقی، سیدرضا رهنمای توحیدی روز دوشنبه با اشاره به اینکه همزمان با برودت هوای استان و افزایش مصرف گاز طبیعی، به منظور جلوگیری از هدررفت گاز و بهره مندی بدون وقفه کلیه مصرف کنندگان در سراسر کشور، نحوه مصرف گاز در ادارات و سازمان های دولتی پایش می شود، گفت: در سال جاری بیش از هفت هزار و ۲۹۱ مورد از ادارات و سازمان‌های استان بازدید شده است.

  مدیرعامل شرکت با اعلام این مطلب گفت: این طرح همه ساله بر اساس دستورالعمل ها و چک لیست های مدوّن ارزیابی شده و علاوه بر سنجش وضعیت موجود، راهکارهای اجرایی باهدف کاهش هدررفت گاز توسط امور مشترکین به ادارات مربوطه ارائه می شود.

  وی با اشاره به اینکه در فصول سرد سال و برودت شدید هوای استان، اولویت شرکت گاز، تأمین نیاز گرمایشی بخش های خانگی می باشد، اظهار داشت: عدم رعایت الگوی مصرف بهینه در سایر بخش های مصرفی، منجر به افت فشار در مناطق دورافتاده استان خواهد شد از این رو سازمان ها و بخش های تولیدی و صنعتی می بایست صرفه جویی در مصرف گاز را جدّی تلقی کرده و به منظور پایداری جریان گاز در شبکه سراسری، دستورالعمل های مربوط به تنظیم درجه حرارت ساختمان ها و ساعات استفاده از سیستم گرمایشی را رعایت کنند.

  مدیرعامل شرکت گاز استان بر ضرورت رعایت دمای ۱۸ تا ۲۱ درجه (دمای رفاه) به منظور بهره مندی همه هموطنان از گرمایش مورد نیاز روزهای سرد زمستانی تاکید کرد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز