• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ | کد خبر : 40118
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ۱۷۰ واحد جدید تولیدی در آذربایجان‌شرقی راه‌اندازی شد
  دیبا: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: ۱۷۰ واحد جدید تولیدی در استان آذربایجان‌شرقی با سرمایه‌گذاری بیش از یک هزار و ۷۶۰ میلیارد تومان راه‌اندازی شد.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت و معدن و تجارت آذربایجانشرقی، امین زاده رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه آذربایجان شرقی در راه اندازی طرح‌های ایجادی رتبه دوم کشور را دارد گفت: با راه اندازی ۱۷۰ واحد جدید تولیدی در ۹ ماهه نخست  امسال سه هزار و ۳۰۰ نفر صاحب شغل شدند.

  او افزود: راه اندازی ۱۹۰ طرح توسعه ای  واحد‌های صنعتی با سرمایه گذاری بیش از یک هزار میلیارد تومان و افزایش اشتغال ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از اقدامات انجام شده این سازمان در استان برای تحقق جهش تولید است.

  امین زاده با اشاره به کسب رتبه اول در بین استان‌ها در راه اندازی طرح‌های توسعه ای گفت: بازگردانی به چرخه تولید و ادامه فعالیت تعداد ۲۸ واحد تولیدی با تغییر مدیریت و مالکیت پروانه بهره برداری آنها، بازگردانی ۸۴ واحد راکد در شهرک‌های صنعتی استان به چرخه تولید و صیانت از اشتغال حداقل یک هزار نفر از دیگر اقدامات انجام شده در این راستا است.

  رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان اینکه از ۸۰۰ واحد و طرح صنعتی استان بازدید میدانی شده است، گفت: تعداد ۴۰ واحد معدنی آذربایجان شرقی نیز احیا و فعال شدند.

  بیش از چهار هزار واحد صنعتی با اشتغال مستقیم ۱۲۰ هزار نفر و با حجم سرمایه گذاری ۲۰ هزار میلیارد تومان در آذربایجان شرقی فعالیت می‌کنند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز