• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹ | کد خبر : 39935
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  شهردار خبر داد
  پیگیری رفع مشکلات واحدهای صنعتی واقع در حریم شهر تبریز
  دیبا: شهردار تبریز گفت: تلاش داریم با پیگیری‌های لازم، مشکلات موجود واحدهای صنعتی واقع در حریم شهر تبریز را رفع کنیم.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، ایرج شهین باهر در بازدید از واحدهای صنعتی غرب تبریز، با بیان این‌که این بازدید به درخواست اهالی محل انجام گرفت، گفت: تلاش داریم تا با بازدید از مناطق مختلف شهر به صورت حضوری نیازسنجی و تمهیدات لازم را برای لحاظ در بودجه سال ۱۴۰۰ اتخاذ کنیم.

  وی گفت: در بازدید خود که با حضور آقای صادق زاده و خانم اندیش از اعضای کمیسیون عمران شورای شهر انجام شد، مشکلات برخی از واحدهای واقع در حوزه منطقه هفت شهر بررسی و اخذ شد و مواردی نیز در بودجه سال آینده مدنظر قرار خواهد گرفت.

  وی با اشاره به مشکلات واحدهای صنعتی غرب تبریز، گفت: دسترسی‌ها و راه‌های موجود در این مناطق نیاز به رسیدگی دارد و امیدواریم تا با تکمیل و بهسازی آن‌ها اشتغال زایی بیشتر و رونق تولید در این منطقه، که یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری است، اتفاق بیفتد.

  شهین باهر مشکل اساسی واحدهای صنعتی را نداشتن مالکیت و سند عنوان کرد و گفت: ابتدا باید کاربری‌ها و اسناد این واحدها در کارگروه امور زیربنایی مرتفع شود تا بتوانیم خدماتی مانند حفاری یا پروانه احداث به مالکان ارائه کنیم؛ هرچند برخی از واحدها نیز در سال‌های گذشته احداث شده‌اند که مشکلات آن‌ها نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

  وی ادامه داد: با پیگیری‌هایی که انجام دادیم در آینده نزدیک در جلسه کارگروه امور زیربنایی این موضوعات مطرح و بررسی می‌شود.

  وی گفت: مسائل و مشکلات این واحدها و مناطق باید سریع حل و فصل شود، نه این‌که منتظر بمانیم واحدهای غیر مجاز روز به روز بیشتر شوند و سپس برای آن‌ها قانون وضع شود.

  شهردار تبریز گفت: مشکل اسناد واحدهای صنعتی که در داخل حریم شهر تبریز واقع است از طریق کمیسیون ماده پنج و آن تعداد که خارج از حریم است، در کارگروه امور زیربنایی مطرح و باید در سریع ترین زمان ممکن تعیین تکلیف شوند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز