• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ | کد خبر : 39011
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  گازرسانی به ۳۲۶ روستای آذربایجان‌شرقی در حال انجام است
  دیبا: مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که پروژه‌های روستایی در دست اجرا، ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: در زمان حاضر عملیات گازرسانی به ۳۲۶ روستای استان در حال انجام است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از ایرنا، سیدرضا رهنمای توحیدی روز دوشنبه در گفت و گویی با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از ۹۷ درصد خانوارهای روستایی آذربایجان شرقی از گاز طبیعی بهره‌مند هستند.اظهار کرد: اتمام گازرسانی به ۱۵۴ روستای استان برای سال جاری و مابقی برای سال آینده برنامه ریزی شده است.

  رهنمای توحیدی اظهار کرد: با روجود شرایط فعلی، محدودیت‌های ناشی از افزایش همه گیری ویروس کرونا و همچنین تحریم‌های ظالمانه، اجرای پروژه‌های گازرسانی روستایی با میانگین ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی، تداوم دارد.

  وی، استقرار سیستم‌های نوین مدیریتی و برگزاری مستمر جلسات کنترل پروژه را از مهم‌ترین شاخص‌های تاثیرگذار در پیشرفت مطلوب پروژه‌ها اعلام کرد و افزود: با توجه به بررسی همه جانبه چالش‌ها و مشکلات موجود در مسیر اجرای پروژه‌ها، به‌کارگیری راهکارهای نوین و جایگزین کردن روش‌های جدید مدیریتی و اجرایی، مانع از ایجاد رکود در روند اجرای پروژه‌ها شده و تمامی شاخص‌های استراتژیک سازمان به‌صورت ادواری پایش می‌شود.

  مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی گفت: به زودی با اتمام گازرسانی در آذربایجان شرقی، به‌عنوان یکی از استان‌های سبز کشور، شاهد توسعه هرچه بیشتر رفاه و آبادانی و به ثمر رسیدن تلاش‌های ۳۲ ساله شرکت گاز استان در خدمت رسانی صادقانه به مردم با تامین گاز ۶۸ شهر و ۲ هزار و ۴۴۵ روستای واجد شرایط خواهیم بود.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز