• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ | کد خبر : 38842
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  هشدار درباره ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم رودخانه‌ها
  دیبا: رئیس کل دادگستری استان آذربایجان‌شرقی گفت: با هرگونه دخل و تصرف غیرمجاز در بستر و حریم رودخانه‌ها قاطعانه برخورد می‌شود.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی دادگستری آذربایجانشرقی، موسی خلیل الهی در دیدار با مدیرعامل آب منطقه ای استان و فرماندهی مرزبانی استان در رابطه با بررسی تصرفات غیرقانونی در حریم رودخانه‌ها، اظهار داشت: حریم و بستر رودخانه‌ها به دلیل اینکه جزو اراضی مرغوب و با ارزش افزوده بالا بوده مورد طمع افراد سودجو بوده و این موضوع ضررهای جبران ناپذیری به منابع ملی وارد می‌کند.

  وی با بیان اینکه یکی از تکالیف و اولویت‌های دستگاه قضایی حفظ حقوق عامه بوده و بحث پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و تجاوز افراد فرصت طلب به حریم رودخانه‌ها جزو مصادیق این موضوع است، افزود: بر همین اساس دستگاه قضایی با هرگونه دخل و تصرف غیرمجاز در بستر و حریم رودخانه‌ها قاطعانه برخورد می‌کند.

  رئیس کل دادگستری استان آذربایجان‌شرقی با تأکید بر ارائه راهکارهای مناسب به منظور جلوگیری از تصرفات غیرقانونی در بستر و حریم رودخانه‌ها خاطرنشان کرد: حفظ حقوق عامه و مقابله افراد فرصت‌طلب بدون همکاری نهادهای مسئول امکان‌پذیر نبوده و همه دستگاه‌ها در خصوص رعایت این مساله مکلف هستند.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز