• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ | کد خبر : 38828
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تثبیت بیش از ۸۰۰ هزار هکتار از اراضی ملی در آذربایجان‌شرقی
  دیبا: رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی، با اشاره به تاثیرگذاری کارگروه اجرای قانون جامع حدنگار در استان، گفت: وضعیت بیش از ۸۰۰ هزار هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی استان طی هفت ماه امسال تثبیت شده است.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی دادگستری آذربایجانشرقی، موسی خلیل الهی روز دوشنبه در نشست شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی دادگستری آذربایجان شرقی، اظهار کرد: رئیس قوه قضائیه در سال جاری محورهای متعددی در راستای طرح های تحولی قوه قضائیه مطرح کرده اند که یکی از این موضوعات حفظ حقوق عامه است.
  وی افزود: یکی از مصادیق حقوق عامه بحث اجرای دقیق قانون جامع حدنگار است که کارگروه اجرای قانون جامع حدنگار در استان تاثیر گذار بوده و تثبیت بیش از ۸۰۰ هزار هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی در استان طی هفت ماهه سال جاری رقم خوبی است.

  رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با تاکید بر پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، گفت: برخی اراضی ملی و منابع طبیعی طمع انگیز بوده و افراد سودجو به دنبال ساخت و سازهای غیرمجاز هستند بر این اساس دستگاه های مربوط مکلف به اجرای دقیق قانون و پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز هستند.
  وی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان و پیشگیری از آن، خاطرنشان کرد: این دستورالعمل جزو اولویت های محوری و تحولی قوه قضائیه بوده و بر اساس آن برای تمام دستگاه های نظارتی وظایفی تعیین شده و به صورت جدی از سوی دستگاه قضایی پیگیری می شود.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز