• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ | کد خبر : 38749
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی تأکید کرد؛
  صدور مجوز افتتاح آزادراه تبریز- سهند به شرط رعایت اصول ایمنی
  دیبا: رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: به منظور حفظ حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم تنها به شرط رعایت شاخص‌های احداث آزادراه و مسایل ایمنی اجازه افتتاح آزادراه تبریز- سهند داده می شود.

  به گزارش دیبا خبر به نقل از روابط عمومی دادگستری استان آذربایجان شرقی، موسی خلیل الهی با بیان اینکه خوشبختانه پس از سال‌ها آزاد راه تبریز – سهند به بهره برداری خواهد رسید، افزود: البته احداث یک آزادراه مبنی بر رعایت شاخص‌هایی بوده که باید رعایت شود و متأسفانه تاکنون اصول مد نظر در این پروژه رعایت نشده است.

  رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: بر اساس مکاتبات انجام شده با استانداری آذربایجان شرقی در صورتی که مسائل ایمنی و شاخص‌های مدنظر در احداث آزاد راه رعایت نشود اجازه افتتاح و بهره برداری از آن داده نخواهد شد.

  وی ادامه داد: متأسفانه خاطره خوبی از احداث برخی پروژه‌های راه سازی در استان از جمله اتوبان شهید کسایی که در طول ۱۷ کیلومتر اتوبان خروجی‌های متعددی ایجاد شده و این موضوع عامل افزایش تصادفات و تصرف اراضی ملی شده، در اذهان عمومی نمانده است.

  وی تأکید کرد: با توجه به این مساله به منظور حفظ حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم تنها به شرط رعایت شاخص‌های احداث آزادراه و مسائل ایمنی اجازه افتتاح آزادراه تبریز- سهند داده خواهد شد.

  انتهای پیام/

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دیبا خبر پر از خبر اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز اطلاعات تبریز